Prázdniny pana Beana (2007)

Horko ťažko 3*. Na jednej strane rozumiem, že natočiť celovečerný film je o niečo inom ako natočiť 10 minútový skeč, ale predsa len od komika formátu Atkinsona som predsa len čakal viac.

Blackjack (1998) (TV film)

Taký vlažný akčňák, dal by som s čistým svedomím 2* ale keďže Kam Heskin bola celkom dobrou buchtou na ktorú sa dalo pozerať, tak ešte jednu * si to zaslúži.

Battlestar Galactica (1978) (seriál)

Ešte v čase keď som pozerával tento seriál (a to bolo hodne dávno) tak to bola tutovka. Neviem aký by som mal teraz na to názor, len viem, že nové časti, ktoré majú lepšie hodnotenie ako tento seriál, ma moc nezaujali.

Experiment strachu (2008) (TV film)

Síce nie je to horor, po ktorom sa budete báť ísť do lesa, ale má správnu dávku napätia. Keď nie je nič v TV zaujímavejšie, tak sa oplatí pozrieť. Síce s pribúdajúcim časom je rozuzlenie predvídateľné a samotný záver je trochu slabší ako zvyšok filmu, 3* si to v pohode obhájilo. Po celý čas cítiť vo vzduchu napätie a Clea je na zahryznutie.

Dva machři mezi nebem a peklem (1972)

Až po viacerých pokusoch sa mi podarilo uvidieť tento film celý, z ktorého som mal nakoniec trochu zmiešané pocity. Hoci ide (aj) o komédiu, príliš zábavy som si neužil, je to ľahší odvar ich lepších komédií.

2012 (2009)

Pre mnohých rozporuplný film. OK beriem to tak, že Emmerich sa rád vyžíva v takýchto filmoch, tak prehliadnem viacero nezrovnalostí a miestami neskutočne naivný dej. Špeciálne efekty boli výborne, čo je plusom tohto filmu. Mne sa to páčilo.

Ztracená budoucnost (2010) (TV film)

Sci-fi filmy mám rád a zvyčajne ich aj vyššie hodnotím. Teraz však spravím výnimku. Ani neviem ako toto okomentovať. Post-apokalyptický film si predstavujem inak a celý príbeh je akýsi mdlý. Ruiny mrakodrapov ako pomníky zaniknutej civilizácie síce čo-to zachraňujú, ale celý film nezachránia. 35%

Nevera po slovensky (2011) (pořad) odpad!

Pre masochistov ideálne, pre ostatných nechutné. Reality show sa názvom priživuje na známom rovnomennom slovenskom filme, nemýliť si to.

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Akčný film o oslobodení lietadla, ktoré je v rukách nejakých pošahaných islamistov (ktovie či to nie je jeden z mnohých filmov, ktoré inšpirovali únoscov z 11. septembra). Steven Seagal vraj počas nakrúcania zistil, že mu film absolútne nesedí a tak dostal zaujímavý nápad. Pozrite si a uvidíte sami - tento film ako keby naznačil, kam to pôjde s jeho filmovou kariérou.