Wyvern (2009) (TV film)

Béčko jak vyšité, ale na podobnú tému poznám veľa ďaleko horších filmov. 30%

Česká soda (1993) (seriál)

"Mám v Bosně jeden tank, jsem nejbohatší z bank. Nad Splitem. Mám v Bosně jeden tank a říkám vieles Dank et item..." Super paródie, takto si to predstavujem.

Let číslo 93 (2006)

Strašne som im fandil nech ten scenár nejako "prelomí" skutočnosť a s tým lietadlom pristanú. Záver bol perfektný, toľko adrenalínu v krvi som pri filme už dlho nemal.

Koule (1998)

Nemôžem si pomôcť, ale filmu, pri ktorom sa mi už 2x podarilo zaspať, prakticky pri tej istej pasáži, nemôžem dať lepšie hodnotenie. Dej zdĺhavý, príliš pomaly graduje a preto človek nevydrží pri ňom dlho.

Dharma & Greg (1997) (seriál)

Fajnový komediálny sitcom, ktorý sa oplatí pozerať nielen kvôli Dharme.

Dokonalý únik (2009)

Na prvé pozretie fajnový thriller, páčilo sa mi to. Dôležitá je tam záverečná pointa a keď ju človek vie, tak potom už to nie je také napínavé. Ale 4* si to ešte udržalo.

Loď duchů (2002)

Vlažnejší horor, niektoré scény celkom fajn, inokedy trochu mdlý dej. Myslím, že sa z námetu dalo vyťažiť viac. 50%

Král hadů (2007) (TV film)

Efekty trochu poslabšie, ale keď si spomeniem aké filmy som videl na túto tému, tak tento film obstál celkom dobre.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Nič extra, kópia Superstar či X-Factor, nič nové, nič prevratné, 1* pre spevákov, pretože niektorí vedia spievať, ale to je tak všetko.

Rachot v Bronxu (1995)

Film štandardnej úrovne aká sa očakáva od Jackieho Chana. Cieľ bol splnený.