• Thriller

Vertical Limit (2000)

Akcni nerealisticka podivana s vybornou kamerou. Hvezdicka navic za prostredi, v kterem se film odehrava.

Vikingové (1999)

Pocatecni horrorovou atmosferu stridaji akcni sceny, pri kterych muzete klidne cumet do zdi, protoze na obrazovce je jen tma a obcas se neco neidentifikovatelneho na ni mihne. Na konci jsem aspon cekal vydarenejsi bitvu, jelikoz byl den a... zase nic! Proc? 2* jsou mozna moc.

Vodonoš (1998)

Sandler je vyborny komik, ale tenhle film je proste s*acka. Nicmene fotbalove sceny, kdy Sandler utoci na hrace jako na lidi, ktere ho v zivote necim nastvali, jsou k popukani.

Vyjednavač (1998)

L. Jackson (jako vzdy) a Spacey ve skvele herecke forme. Sceny vyjednavani mezi sebou jsou excelentni. Zbytek - klise.

Vyvolený (2000)

Shyamalanuv nejslabsi snimek. Neuveritelne rozvlacny pribeh zachranuje jen zajimave rozuzleni a herecky vykon L.Jaksona.

X-Men (2000)

Coze? Tohle je pohadka pro deti s naprosto klisovitym pribehem, kdy predem vite, jak to skonci, takze se nemate na co tesit. Nektere akcni sceny jsou vyborne natocene a Wolverine zachranuje zbytek. Jinak je to nepovedena komedie.

Za nepřátelskou linií (2001)

Dobrá akcička. Souhlasím, že konec je sprasen a prostředí trochu přitažené za vlasy.

Vítězové a poražení (1999)

Vyborne prolinani na prvni pohled nesouvisejicich zaberu vytvari z filmu temer umelecke dilo. Na druhou stranu by to chtelo dost prostrihat, chvilema je to cista nuda o nicem. Al Pacino rulezzz!

Posel budoucnosti (1997)

Costner se rezie neujal spatne. Bohuzel cely film pada na prisernem nametu, ktery z tohoto vazne pojateho snimku dela parodii.

Živelná pohroma (1999)

Tak dobrou kameru a vizualni zpracovani nekterych scen jsem u romanticke komedie jeste nevidel. Bohuzel je to jedine plus.