Beethoven 4 (2001)

Ok, uznávám, aj toto je totální sragora, na ktorú sa da pozerať jedine z vypichnutími očami z jamiek, pretože toto bolo viac nez utrpenie. Pri sledovaní oblubeho hafkáča som si povedala že jednotka bola vždy fajn, dvojka ušla a zvedla som obe tlapky vzhuru za to, že dvojka nemala mať pokračovanie, proste pisovina jak strop. Dokonca na pejskarku a trénerku jako já bylo tohle kurva těžký dokoukat do konce.

Underworld (2003) odpad!

Prostredie všade tma, dážď, nadprirodzené bytosti.. Na ten nápad som si myslela že to bude lepšie aspoň.

Na návštěvě (2015)

Buddhova noho, tak toto bola pecka! Decka idu na víkend, jelibo za cáklou bábou ktorá je námesačná a praštěná na hlavu, a děda je plnej sraček. Found footage nechýba, ani lakacoe scény. Za mna film roku 2015

Rocky (1976)

Stallone a jeho najlepší film pri ktorom ukázal, že každému kto ho nasere dokáže kvalitne roztrieskat nos medzi očami. Totalne spuchnutej, takmer slepý ale domov si odniesol zlato, pri sledovaní filmu s čísburgrem v ruke som si film ani viac užít nemohla. Rocky si proste legenda.

Lví král (2019)

Remake lvího krále už nemá čím prekvapiť. Slabé.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Tak tu je si myslím, že na čo pozerať, skvelé hady, cobry, škorpióny a mnoho ďalšieho a parádnych akcí, ja som bola spokojená.

Mlčení jehňátek (1991)

Monštrum, učený psychopat Dr. Hannibal Lecter, nejlepší mozek všech vražd a excelentných šmákocinek. Takého zvráceného človeka by som chcela študovať i ja a vedeť jeho každú myšlenku, o čem sní, což ho přivedlo k týmto gurmánským chúťkam. Bon A petit!

Scary Movie 5 (2013)

Zatiaľ asi najväčšie sklamanie zo série Scary movie, jediná postava ktorá tam za niečo stála bola Mária, kříže, hounový koláč, hounový hotdog je proste parádny. Inak by som tomu dala odpad.

Nádherné bytosti (2013)

Toto by som si mala pozrieť někdy znova, protože ma tenhle filmek bavil jak malou.