Tenkrát na východě (2000)

Shanghai Noon by se dal říct jen tolik že J. Chan a O. Willsen jsou docela komediální dvojka, hromu a blesků, mě se to líbilo a ostatné názory jsou mi u prdele.

Čas (2021)

Tady se ukázal Shay že natočit film s časem, byl fakt dobry nápad, a ještě lepší, že ho uskutočnil a neměl jenom v hlavě. K filmu mám pár myšlenek, jelikož jsem na filmu byla včera v kině a tak nějak jsem doufala že film nebude až tak úplný děs jak tady někdo komentuje. Myšlenka o tajnem ostrovů kde vás vylakaji za zdaným vysněného klidu je fajn, jenže když tam stretnete černocha, no ja bych si na nej dávala vic bacha než na ostatní. Když tam lidi pribúdalo a pribúdalo řekla jsem si že aspoň nebude nuda a bude sa mat na čo pozerať. Doktor, psycholožka, psychopat, černoch, vráskavá blond ská (ta byla asi nejzajímavější jak se v te jeskyni skroutila jak paragraf), decka který rastli přes týden o 2 roky i ostatní bylo zajímavé jak tam postupne všechno jede do hajzlu. Ostrov že kterého se neda utéct, jelikož kdyz to skúsite pak vidíte jak kdyby jste si šlahli LSD, Metamfetamín, a par prášku na spaní navíc a vrátíte se pospatku na ostrov kde si ani váš útěk nepatujete. Ostrov ze kterého se neda odplavat, jelikož to skusite skončíte, na hladině jenom že hlavou dolu a pľúcami plnymi slané mořské vody. A ty decka jsem čakala že budou mýt detskou mysli když byli pak dospělí a henta nabúchana a zároveň porodila mrtvé děcko protože nemělo dost pozornosti? Wtf?

13 duchů (2001)

Naprosto zaujímavý movie žáner kde zde vidět i Adriana Monka bez peněz, čoumákajícího na dno láhve, s psychickém trauma po jeho spálené ženě. Ačkoli tam pak přijde ten divnej slizkej-schyzo-duchomrd kterému ani svatej Buddha nepomůže když bude ve sklenenem bludišti a roztriska ho jeden namakanej duchomrd tak že znej zbyde jen ohebná páteř, a křupajíci kostrč.. A celej film jede tak nějak tým s vím tempem takže se na to koukat dalo. 2.5*

Příchozí (2016)

Uuuuuuu...film od Interstellaru som videla dávno, ale jelikož ho hodnotím až tedkom, co mě docela regulérně sere a pytvá navzájem, sem ráda že patří do mé sbírky na ČSFD. To jsem válela sví kukadla na obrazofku monitoru div že jsem ji neprepálila pohledem kdybych měla lejzroví oči, určitě by to byla černá díra jak cela galaxie. Tenhle kousek si zaslouží plnej počet ať se Vám to libi nebo ne, je mi to u prdele. A teď k filmu..Já hodně ráda divné věci a mimozemšťani nebo co to fuck mělo bejt, i tak mě to rozsekalo úžasem, ti efekty! Ty.. Nevím co to mělo bejt za úžasných bubakov ale awww!!.. Svatej Buddha mi je svědkem že jse mi tenhle filmek libil všemi 5tima!

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Tenhle film s I. Jonesom se mi více méně libil i pro to, bo taky bylo víc akce než rozhovoru, a to mi k takýmto "pohadkam" docela pasuje, když min otevírají chlebarnu a víc se perou hlava nehlava. První díl si myslím že byl stejně nejlepší. Tohle jsou už takové ty, díly které moc tady nejde o přemýšlení co by mělo být a jak, ale jenom se prostě díváte na film a doufáte že to už nějak dopadne.

Futurama (1999) (seriál)

Futudrama je proste naj seriál, ktoremu som prišla na chuť až po 1. Sérii jelikož mi Bender hnedka nesad, ale postupom času som si serial viac a viac zamilovala. Vrelo môžem povedať že je to o dosť lepší seriál než miliónkrát ohraný Simpsonovci. Epizoda po epizodě, diel po diely som si viac a viac Zamilovana Bendera a časti a ním. Bender je proste Bůh!

Tasogare otome x Amnesia (2012) (seriál)

*Komentář obsahuje spoilery* Dusk Maiden of Amnesia je jednoznačne pre mňa top anime, z každej latky. Zhodnotme si postavy Teiichi-Kun-pošuk.. teda, prvák strednej školy, ktorý od začiatku mohol vidieť Yuuko San, však aj tie jeho "upratovacie činnosti" vravia za všetko, aj ked mi v niektorych častiach prišiel ako hlupák. Yuuko San-predseda Paranormálneho vysetrovacoeho klubu, taktiež tak trochu duch, eechi žiačka ktorá je na chudakovi Teiichim nalepená 24/7/365, buddhožel se k ničemu jinýmu něž je pusa, neodhodla. Jej dvojča, plne trpkosti, zhniteho, rozpadávajúceho sa mäsa, nenávisti voči každému kto vyzerá krajšie jak ona sama, tým chcem povedať že dotyčný sa nerozkladá a nezapácha.. Okonogi-San-je to neuveriteľná píča z velkym P, a vždy ked som počula to jej "Teiichikuun" mala som tak navretu žilu že keby mi praskla tak asi zaplavým celu dedinu hektolitrami krvy. To je ale retardovane decko, hlavne že začala vyšetrovať Paranormálné javy a keby jej pred očami prejde jednorožec a odpovedia jek že to bol potkan s tromi hlavami tak sa dosere a rovno jej môžu spraviť pohreb.. Toľko k nej,zatiaľ. Kirie-San-Vnučka babky ktorá je riaditeľkou školy Yukariko-San mladšia sestra Yuuko-San. Jop, prostě paradne anime, s davkov fantasyy, eechi, romantiky a taky toho bububu!

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Paródia ktorá si zaslúži slušne hodnotenie a to 4 hviezdy a k tomu applause. Jsem fanda hororů, parodii a tohle se jednoznačně povedlo. Hlavne mě bavil Poručík Duffy, který by si zasloužil Oscara za tuhle dementní-kolosálně-bezva postavu. Peepohappy.

Contracted (2013)

Telesnej horor.. Vcelku zajímavá věc, jenom podobný filmy neoslovia každého. U mě však spokojenost.

Fantasy Island (2020)

Myšlienku to malo dobrú, bolo by to dobré keby sa na tom viac zapracuje ale, buddhožel bolo s toho jedno veľké Houno! 1 hvězdička s odřenýma ušima!