• Fantasy

Flash - Série 5 (2018) (série)

Jako nebylo to špatný. Děj byl celkem solidní, opět zde sledujeme tři linky, z níž je jedna ta hlavní, druhá je a Norou a třetí s Caitlin, za mě byla nejzajímavější na sledování ta s Caitlin a Killer Frost. Opět tu jsou nový postavy, jedna z nich je Nora a druhým je Sherloque. Soundtrack je opět solidní. Sice moc songů nezaznělo, ale tak ty co zde zazněly jsou solidní. Crossover takovej nemastnej, neslanej, jeden z nejslabších. Hlavní záporák Cicada byl celkem good, ale jeho nástupkyně vůbec. Hlavní zvrat série byl udělanej velmi solidně a byla to nejzajímavější část serie. No a konec byl celkem depresivní, ale v seriálu byly i emocionálnější scény. No tak uvidíme jaký to bude v 6. Sérii. 8/10 O něco slabší než 4. série!

Flash - Série 4 (2017) (série)

Musím říct, že to bylo on něco lepší jak 3. série, hlavně díky záporákovi. DeVoe je za mě mnohem lepší než Savitar, ale Zoom je zatím nejlepší záporák. Co se týče této série tak jsou tu 3 linky, první je ta hlavní, pak je tu linka Cecile a poslední je Ralfa. Ani jedna není špatná, ale ta linka se Cecile mohla být udělaná líp a o něco zábavněji, ale tak nebylo to špatný. Hlavní záporák DeVoe je opravdu solidní záporák, ale tak Zoom je Zoom. Soundtrack je solidní. No a dokonce zde byla pozměněna grafika seriálu. Byly zde solidní díly, ale také zde byly i ty nezáživné. Crossover byl velice solidní a nikdy bych nevěřil, že v takovýmhle seriálu který je spíš pro mladší publikum se objeví i nacisti. No a cameo Eobarda Thawna je solidní. Za mě spokojenost, ale jen mě štve, že už neuvidíme gypsy. A co se týče největšího překvapení série, tak je Danny Trejo alias Breacher, když se objevil na scéně tak jsem vždy brečel smíchy, protože je to Trejo a to je záruka kvality a velkého pobavení. 8,5/10 Nebylo to špatný, hlavní záporák DeVoe je solidní a Danny Trejo je božskej.

Saw 4 (2007)

No musím říct, že tenhle film obsahuje jednu z nejnechutnejších scén v kinematografii a tou je pitva Johna Kramera. Není to sice nic příjemného na pohled, naštěstí to trvalo jen krátce a pak děj pokračoval dál. Děj nebyl úplně solidní, ale nenudil a to se cení. Celý film sledujeme velitele Rigga, který na konci (spoiler) zkape a to nejen on. Smrti a vraždy byly udělaný dobře. Minulost Johna Kramera zde byla opravdu kvalitně představena a natočena. Byl zde představen Kramerův nástupce nebo spolupracovník Hoffmann. Soundtrack taky nebyl špatnej a smrti nebo hry taky nebyly špatný. Za mě spokojenost a zatím mě žádnej díl nezklamal, což je celkem zajímavé. 8/10 Opět to nebylo špatný!

Hypnotik (2023)

No musím říct, že bych nikdy v životě nečekal, že během jednoho dne půjdu na 2 kino filmy s Benem Affleckem. Ale stalo se tak dnes. Musím říct, že mě tenhle film docela zklamal. Trailer nevypadal bůhvíjak skvěle, právě naopak. Když jsem ho viděl poprvé, řekl jsem si, že na to nejdu, ale za pár týdnů jsem si řekl, že bych se mohl přemoct a zajít si na to jen z důvodu, že tam je právě Affleck. No a Affleck v tomhle filmu je divnej a jeho dřevěný hraní tomu taky moc nepomáhá. Jediná dojemná scéna, která obsahuje alespoň nějakou atmosféru je hned ta první, ale ta byla i v traileru. Takže co se týče atmosféry, velký zklamání. Děj je neuvěřitelně pomalej a docela i nudnej, první polovina je však něčím zajímavá, ta druhá vůbec. Může za to hlavně opravdu příšerný zvrat. Ten zvrat je na filmu to nejhorší a absolutně se to do filmu nehodilo, teda alespoň za mě. Jediná akce filmu je buď jízda na motorce a ta finální, pokud by se tomu teda akce říkat dala. No a podtitulková scéna, možná naznačuje druhý díl, ale pokud někdy vznikne, já na něj fo kina určitě nepůjdu, nestojí mi to za to. Tenhle film režíroval James Rodriguez, takže jsem čekal o něco lepší sci-fi thriller, ale nakonec jsem dostal příšerný béčko s příšernými hereckými výkony. Co se týče filmů s Affleckem, tak za mě je teda lepší Air než taj tohle. 6/10 Solidní slabota. (Olympia - 12.5.2023)

Air: Zrození legendy (2023)

No, hned na začátek musím říct, že já osobně mám radši Vans, takže jsem na to šel s prázdnou hlavou a film byl nakonec opravdu solidní. Na tenhle film jsem šel hlavně kvůli solidnímu traileru a jednomu božskýmu songu Sister Christian. Tohle bylo opravdu solidní drama z prostředí firmy Nike. I když tuto značku moc nemusím, tak v tomhle filmu jsem jim celkem fandil aby toho Michaela Jordana získaly. Atmosféra byla skvělá, chvílemi depresivní a chvílemi naprosto dechberoucí. No a co je na tomhle filmu to nejlepší tak je jednoznačně soundtracku ať už Sister Christian, tak i ty ostatní jsou božský. Noma herecký výkony jsou taky velice solidní. Za mě obrovská spokojenost, tenhle film prostě musím ohodnotit kladně. 9/10 Solidní drama z prostředí firmy Nike. (Olympia - 9.5.2023)

Saw 3 (2006)

No, jako mě to dokonce přišlo lepší jak dvojka, ale jednička je stále lepší. Děj je solidní celým filmem, ať je to záchrana jedné zrůdy nebo další hra. No a zvrat je taky opravdu dobře představenej, dokonce líp jak ve dvojce. Hra byla teda mnohem lepší a zajímavější než ve dvojce, ať je to ta scéna se skřipcem nebo se sviňama, tak to bylo vždycky natočený a zahraný opravdu dobře. Dokonce se v tomhle filmu objevilo pár otevřených zlomenin, což asi bylo to nejbrutálnější v tomhle filmu, ale tak dalo se to přežít proboha. Je tady i dlouhá scéna s operací takže je na co se dívat, když zrovna nesledujeme hru. No a konec je opravdu solidní a překvapivý. 8/10 Hra zajímavá, určitě lepší jak ve dvojce!

Saw 2 (2005)

No musím říct, že to bylo o něco svižnější než první díl a víc se toho tady dělo a to oceňuju. Ať už to byla konfrontace se skládačkovým vrahem nebo útěk z jakéhosi domu, plného zvratů. Menší spoiler, moc postav si zde neoblíbíte. Co se týče zvratů tak jsou jako vždycky solidní a zde to nebylo výjimkou. No a ten konec ve mě vyvolal chtíč vidět 3 díl, takže se celkem nemohu dočkat. Moc brutálních scén zde nebylo, ale to mě nevytrhlo z děje. Najde se zde pár scén a krví, ale to je tak vše. No a to celý hledání stříkaček s protijedem mě přišlo celkem nic moc, mohlo to být udělaný líp. Ale pak je tady konfrontace s vrahem a tam je jasně vidět kdo si s kým pohrává a nevadilo mi, že nakonec dostal solidní nakládačku. 8/10 O něco svižnější než jednička, ale nebyla tam taková atmosféra jako v jedničce, takže zatím je nejlepší jednička.

Saw: Hra o přežití (2004)

No, já myslím, že to nebylo vůbec špatný. Děj byl opravdu solidní, to napětí než se vrah ukázal, bylo nekonečný, ale nakonec byly oba dva zvraty opravdu solidní a perfektně filmařsky udělaný. Děj byl opravdu solidní a jediná brutální scéna byla mimo scénu, bohužel, ale jinak to nebylo absolutně špatný a to poznávání těch dvou uvězněných osob je opravdu kvalitně natočený a zahraný. Pokud nechcete spoilery, přestaňte číst, ale když se Gordon pomalu zblázní a ufikne si nohu tak to byla taky opravdu kvalitní scéna. No, ale přece jenom mi tam něco chybělo. 8/10 Opravdu kvalitní horůrek.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Tak tohle nebylo vůbec špatný! Film nenudil a emocionální scény byly opravdu povedený. Po tom co to kamarád zkomplikoval tím, že se na to vysral, takže byla ještě menší komplikace s lístkama, nakonec to nějak dopadlo. No a já jsem s finálním filmem spokojen. Soundtrack byl opravdu božskej, všechny songy se tam perfektně hodily, dokonce zazněl legendární song z prvního dílu, nebudu říkat jakej, protože je to spoiler. Na film jsem šel s ne moc velkým očekáváním po těch předchozích kravinách a zklamáních a byl jsem opravdu solidně překvapen, mělo to skvělý scény, mělo to i ty slabý, ale slzička neukápla. Film jsem si užíval od začátku do konce a záporák High Evolucionary taky nebyl špatnej. Musím říct, že chvilku jsem brečel smíchy díky neuvěřitelně vtipným scénám. Je to prostě skvělej film, ale dvojku mám přece jenom o něco radši. 9/10 Na No Way Home to nemá a nikdy mít nebude! (Olympia - 4.5.2023)

Zelenáči (1995)

Taková píčovina tohlencto. Tohle fotbal ani nebyl, ale soccer neboli kopaná a to mě celým filmem neuvěřitelně sralo. Jedinej důvod proč jsem se na tenhle film podíval byla přítomnost Steva Guttenberga. Ano myslím toho Guttenberga, který hrál Mahoneyho v policejní akademii. No a Steve je v tomhle filmu příšerně nesympatickej. Ale i tak je to jedna z nejlepších postav, ano i taková postava může patřit k těm nejlepším, když zbytek nestojí ani za zlámanou grešli. Jediná výjimka je snad učitelka jejíž jméno si nepamatuju a mladý Mexičan jehož jméno si taky nepamatuju. Takhle to dopadá, když uděláte špatnej film s příšernýma postavama. Radši se tomuto filmu pokud nechcete oslepnout. 5/10 Nepovedený výsměch fotbalu!