Bláznivá komedie (1990)

Film? Ne ne, to ne. Spíš takový vcelku příjemný slet scének, které nejsou špatné, ovšem jenom některé z nich mě dokázaly opravdu rozesmát, přičemž jiné mě nechaly lehce chladným. Není to špatné, jenom to není úplný strop komedie, toť vše. Za zhlédnutí to podle mě ale stojí. 3/5

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Nejšílenější a nejkomiksovější film co jsem kdy viděl. Zároveň se však jedná i o nejzajímavěji dohromady poskládaný a vyprávěný animovaný film, co jsem kdy v životě zhlédl. Je to strašně kreativní, nápadité a po dobu celé stopáže to diváka v jednom kuse překvapuje a hází na něj zajímavé a excelentně uchopené nápady a unikátní a báječnou stylizaci a zpracování. Je to rychlé, zábavné, neskutečně úžasně zavánějící novotou a ojedinělými nápady. Báječná zábava. 5/5

Cabin Fever (2016)

Chatová Horečka: Reboot. Pod tímhle si podle mě nikdo nepředstaví nic dobrého. Tuctové, nezajímavé, pitomé. Toť vše. 1/5

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Víte co mám rád? Špatné filmy. A víte co mám ještě radši? Špatné filmy, které se berou vážně. Zvlášť, když se jedná o hororový snímek. Teprve pak to je opravdová pecička. Pecka, kterou člověk musí vidět a.. smát se. Mně sice dvakrát hodně do smíchu během sledování téhle bakchanálie nebylo, ovšem když se takovýto film, takže nenápaditý a nezajímavý tuctový “horor“ začne promítat, tak se prostě neudržím. Jednu hvězdu dávám za kratší scénu boje dvou nakažených a pomalu se rozpadajících žen, ale i ta stála poněkud za nic. Oproti původnímu Cabin Fever, což taky nebyl žádný neuvěřitelný snímek, to ani náhodou, je to fakt strašný otřes. 1/5

Vánoční příběh (2022)

Popravdě řečeno (a že za tento názor budu bolestivě a brutálně ukamenován zdejšími profesionálními filmovými kritiky hluboko pod povrch zemský).. já si to vcelku užil. Ne že bych byl nějak zvlášť velkým milovníkem novodobých českých pohyblivých obrázků, ovšem tohle mě příjemně překvapilo. Dokonce až tak příjemně, že jsem ani moc neváhal a ty čtyři červené hvězdičky jsem do mého hodnocení v klidu nahodil. Celé je to takové.. jaksi lepší než jiné, na koukání nepříjemné a varlata agresivně mačkající sračkovité nové české snímky. Já se dokonce i smál! A bacha, to se mi už ňákej ten pátek u českého filmu nestalo! Takže už kvůli tomu jsem s mým finálním hodnocením opravdu rozhodnut. A ještě to výborné obsazení, které člověku vykouzlí úsměv na tváři, docela hezký ne že ne. Pavlásková po jejích posledních Pražských orgiích docela zavalila a pobavila mne. Nice. 4/5

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Přes dvě hodiny dlouhá neoriginální zbytečnost, ze které člověka leda tak rozbolí hlava, a to fakt pořádně. Z tohohle snímku dostanete zatracenou migrénu, pokud ho zhlédnete (nebo se o to alespoň pokusíte, ovšem bez jakéhokoliv viditelného úspěchu) bez jediného přetočení/přeskočení stopáže alespoň o pár sekund. Prostě se Vám to nepodaří, i kdybyste se během sledování postavili na hlavu. Prostě ne. Zack Snyder klesl na dno a jediná věc, která drží pár střípků naděje tohoto “filmu“ na úspěch částečně pohromadě, jsou občasné zajímavější vizuály, které jsou však stejně tak či onak pohřbeny pod všemi ostatními troskami, které po tomto filmu zbyly. 1/5

The Weeknd: Živě ze SoFi Stadium (2023) (koncert)

Abelův neuvěřitelný výstup na SoFi stadionu je zároveň s Eras Tour od Taylor Swift nejlepší koncertní zážitek, který jsem za celý rok 2023 měl. Prostě výborné - popravdě ani nevím jak jinak to celé popsat než stejně jako to již udělalo několik zdejších uživatelů přede mnou, protože tohle je opravdové audio-vizuální porno. Krásná krása. Celé je to kvalitativně posunuté na hodně vysokou úroveň již od úplného začátku, přičemž to segment po segmentu jenom navyšuje laťku a je to hrozně catchy a jednoduše překrásné na pohled. Dost pogchamp záležitost. 5/5

South Park: Not Suitable for Children (2023) (TV film)

Velká Prime parodie, falešní influenceři a OnlyFans modelky sponzorované čínskou vládou a děcka vystavené obsahu pro dospělé. Tohle se jako vždy opět opravdu povedlo. 5/5

To se mi snad zdá (2023)

Že by výborná společenská satira, která absolutně půvabným způsobem kombinuje jak vtipné, tak i mrazivě nepříjemné nebo jednoduše rovnou divné momenty? To se mi snad zdá, ty brďo! 4/5

Jak mít sex (2023)

Nepříjemně natočené nepříjemné drama o nepříjemném tématu, alespoň tedy pro holky, že jo. Popravdě, co jsem čekal, že zhlédnu, jsem dostal, takže si myslím, že docela taková průměrná výhra. 3/5