Muž v oranžové košili (2017) (TV film)

Témou a hlavne po hereckej stránke silný film. Aj keď sexuálnych homo scén bolo na môj vkus trochu viac.

Velká nádhera (2013)

Krásna óda na život a stárnutie. Po vizuálnej stránke ide o masterpiece, taktiež po hereckej. Jednoznačne je to však film pre náročnejšieho a vnímavého diváka.

Král Belgičanů (2016)

Absurdný road dokument ktorý je miestami celkom zábavný ale aj nudný

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Nie príliš vydarená dráma ktorá je svojim obsahom v dnešnej dobe poriadne aktuálna. Škoda nedotiahnutého konceptu nakoľko v samotnom závere to začne byť zaujímavé a v tom film skončí. Emma sa mi do hlavnej úlohe príliš nehodila, naopak Hanks potešil v netradičnej úlohe.

V písku - Příslib svobody (2015)

Silná vojnová dráma z Dánska. Je to veľmi dobre spracované dostatočne vierohodné a hlavne pútavo a originálne podané. Veru nechcel by som byť v koži mladých nemeckých boys...

Balerína (2016)

Animák hlavne pre dievčatá. Príbeh je veľmi dobre zasadený do historického prostredia Paríža, taktiež hlavná postava je veľmi sympatická. Suma sumarum slušný priemer.

Wakefield (2016)

Film na hlbšie zamyslenie pre všetkých. B.Carlston tu potvrdzuje svoj veľký herecký talent, len škoda že sa z dobrého námetu nevytažilo viac.

Miliardy (2016) (seriál)

I.seria: Bilions sú dokonalým seriálom. Už pilot ma nadchol ale to čo sa odohrávalo v ďalších častiach to bolo niečo neuveriteľné. Hutný bol medzi spravodlivosťou a neohrozeným kráľom Wall Street je stretom dvoch mužov, ktorý neuhnú pred ničím a medzi nimi krehká žena ktorá musí bojovať o svoju pozíciu manželky a kariérnym úspechom. A k tomu zvraty, víťazstva a prehry jednej a druhej strany, skvelé dialógy, herecké výkony a ešte lepšie navnadenie na II.seriu. II.seria: Dokonalá dokonalosť. Ešte lepšie a pútavejšie. Záverečné dve epizódy sú absolútnym skvostom. Postava Taylor je výborne doplnená do celkovej mozaiky príbehu

Magnolia (1999)

jeden z naj filmov aké som kedy videl

Korporace (2017)

Slušný film o manipulácii zamestnancov a o následných možných následkov. Dosť presvedčivé

Časové pásmo bylo změněno