The Deuce: Špína Manhattanu (2017) (seriál)

Mierne sklamanie. Veľmi zdĺhavá a naťahovaná séria kde sa dej posúva veľmi pomaly, vývoj postáv je nepatrný a prakticky nič sa tu poriadne nedeje. Treba však vyzdvihnúť parádnu produkciu, snaživého Franca a odvážnu Meggie. Ale naviac mi tu vadili miestami zbytočné sexuálne scény, ktoré pôsobili až príliš nútene.

Cuky Luky Film (2017)

Trápny pokus o paródiu na nás showbiznis. V kredenci to ako tak ešte funguje ale v celovečeráku je to otrasné.

Všechno nebo nic (2017)

Červená knižnica po slovensky. Nepochybujem, že pre určití okruh ľudí sa jedná o výborný film, ale pre mňa to bolo utrpením dopozerať do konca. V mnohých prípadoch trápny humor, herecké prehrávanie, hrozný výber hlavného herca....

Anděl Páně 2 (2016)

Ešte lepšie pokračovanie v aké sme všetci dúfali. Plejáda slávnych hercov je vo vedľajších úlohách ešte väčšia ale hlavne príbeh je opäť dôvtipný a dostatočne zábavný.

Anděl Páně (2005)

Príjemná a hlavne osviežujúca rozprávka.

Snadný prachy (2010)

Na mňa to až tak nezapôsobilo. Hlavný hrdina mi neprišiel ako sympaťák a tak so mu až tak nevedel držať palce. Akcia je zvládnutá slušne. Uvidíme čo prinesú pokračovanie

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Na tento príbeh sa ťažko pozerá vzhľadom na tému a vyznenie osudov ženských hrdiniek ktoré sa stávajú zo dňa na deň otrokyňami v novom despotickom usporiadaní sveta. Je to výborne spracované s vhodne využitými flashbackmi do nedávnej minulosti ktoré nám divákom krásne dokresľujú ako ku všetkému došlo. E. Moss je v hlavnej úlohe dokonalá podobne ako ostatní herci. Už sa neviem dočkať druhej série.

Rudý kapitán (2016)

Slovenský pokus o hollywoodsku kriminálku. Miestami je to slušné pozeranie ale na druhej strane to má strašne veľa múch a zbytočných klišé. Veľmi dobre sa podaril výber hercov a výprava je tiež veľmi kvalitná.

Coco (2017)

Ďalšie úžasné dobrodružstvo od Pixaru. Coco má silný príbeh, veľké množstvo emócií ktoré Vás hlavne v závere totálne preválcujú. A k tomu dokonalá animácia s niekoľkými nezabudnuteľnými scénkami. Pixar sa nebojí riskovať a stále dokáže prekvapovať s novými nápadmi a za to mu právom patrí prvé miesto na trhu.