Bruce Springsteen (2016)

Pekný dokument o hudobnom géniovi. Verím, že ho ešte zažijem aj live.

Sinister 2 (2015)

Oveľa slabšie ako jednotka ale podľa mňa stále slušné pokračovanie. Nechýbajú lakačky, odporné home videá (hlavne krysy v kostole) a samozrejme zlovestný démon.

Sinister (2012)

Velmi solídny horor ktorý ťaží zo známych ducharskych filmov posledných rokov ale sám o sebe funguje dobre. Nasťahovať naschvál svoju rodinu do domu v ktorom sa odohrali desivé zverstvá to sa dobre skončiť nemôže...

Okno do dvora (1954)

Ďalší kvalitný Hitchcock. Netradičné vyšetrovanie možnej vraždy v susedstve je dostatočne pútavé a originálne.

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série)

Slušné na televíznu tvorbu. Veľkou chybou sú len 2 diely. Toto sa malo natočiť ako mini séria cca 8 častí po hodine a bolo by to možno aj luxusné. Takto je to vo výsledku príliš uponáhľané ale za to s peknými kostýmami.

Vražda na objednávku (1954)

Ďalší silný film od Alfreda. Takmer celý dej sa odohráva v jednej miestnosti a do konca je to poriadne napínavé. Recept na dokonalú vraždu jednoducho neexistuje.

Cizinci ve vlaku (1951)

Nestarnúca klasika od majstra napätia. Škoda pre mňa slabšieho záveru ale oproti súčasným thrilerom je to stále nadpriemer.

Nebezpečné pokušení (2015)

V prvej polovici ešte ako tak znesiteľné ale keď sa dve kamošky začnú predvádzať ktorá je šibnutejšia a začnú sa na chudákovi Neovi odbavovať je to už priam hrozné. Takto sa K.Reeves na vrchol nevráti

Obr Dobr (2016)

Steven natočil opäť jeden vydarený detský snímok. A to že mu všetci kritici vyčítajú pomalé tempo a staromódnosť je hlúposť, nakoľko práve toto je jeho hlavou prednosťou. Spielberg je v srdci stále malým chlapcom a tá láska k detským dobrodružstvám je v Obrovi veľmi patrná. Po technickej a vizuálnej stránke je film skvostom a musím pochváliť aj veľmi kvalitný dabing. Samozrejme chyby by sa dali nájsť ale dostatočným meradlom kvality tohto filmu bola spokojnosť mojich detí ktoré po prvý raz nemali problém pozrieť celý hraný film na jeden raz, to totiž doteraz dokázali len pri animákoch.