Fish Tank (2009)

Vtáhne vás na dvě hodiny do děje a nepustí!

G. I. Joe (2009)

Dabing je opravdu příšernej :((((((( a pobavila mě automobilová honička, která byla natáčena asi v 50metrovém úseku Haštalské ulice v Praze 1, takže pro člověka, který tu ulici zná, je komické, když na počátku honičky se začíná na začátku 50metrového úseku a po ujetí několika km v honičce se střihem vrátíme na druhý konec 50metrového úseku. Počítačově dokreslená Eiffelovka za známou karlínskou budovou budí rozpaky, ale zas na druhou stranu kolik Američanů zná Prahu tak dobře, aby to poznali.

Ondine (2009)

Ne všechny mořské panny jsou tím, čím se zdají být. I přes ten trochu rozpačitý konec dávám 4*, protože to byla krásná filmová procházka.

Radost (2009) (studentský film)

Ač milovník masa, tak po shlédnutí tohoto dokumentu bych uvažoval, zda se nestat vegetariánem.

Sin Nombre (2009)

Po shlédnutí tohoto filmu si uvědomíte, že na tom nejsme tady u nás zas tak špatně.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Řemeslně zajímavě udělaný film, ale jinak tam prostě něco drhlo. Jinak děkuji ČSFD za fajn akci!

Zoufalci (2009)

Tento film mě potěšil jako diváka v zoufalém věku. Hodně hlášek ze života. A některé scény se myslím mohou stát po nějakém čase kultovními. Nechápu, proč tomuto filmu někdo dal odpad. Je příjemné konečně slyšet ve filmu Čtení se Strýčkem Míšou.

Gran Torino (2008)

To se nedá komentovat. To se musí vidět! Absolutní bomba!

Krásná Junie (2008)

Příběh, který může zažít každý z nás, o tom, kam až může vést láska...