Armageddon

Adrián Krištof

okres Banská Bystrica

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.12.2017  10:00

Môžem povedať, že po pozretí filmu v kine prevláda u mňa sklamanie. Nepodarilo sa tvorcom nadviazať na celkom podarenú siedmu epizódu. Asi čo mi najviac vadilo na nových vojnách je trochu veľa humoru vzhľadom na žáner. Ďalej obrovské sklamanie je pre mňa samotný vývoj postáv. Rey podľa môjho názoru dostala žalostne málo priestoru a je to cítiť. Finn a Rey si zaslúžili viac spoločných scén. Najlepšie časti filmu bola prvá sekvencia, bitka medzi Prvým rádom a Odbojom a neskôr zničenie lodi Snokea Haldom.

• 17.4.2017  08:15
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Netflix so svojou produkciou opäť nesklamal. Jedinečný seriál, ktorý zaujal aj staršiu sortu ľudí. Prečo? Lebo každá generácia si zažila niečo podobné a každý sa našiel v nejakej postavy. Aj keď niekedy to bolo teenergersky naivné, celkový dojem to nepokazilo, možno práve naopak. Zaujímavý nápad a jedinečné spracovanie sa k sebe výborne hodia. Aj výkony hercov boli skvelé. Moje naj postavy? Pravdepodobne Hannah a Jeff.

• 30.8.2016  09:40

Na to, ako som sa na tento film tešil, odchádzal som z kina trochu sklamaný. Akcia dobrá, postavy tiež, až na jednu. Úplne som sklamaný z Jokera. Nie z jeho výkonu, ale z jeho miesta vo filme. Jeho prítomnosť pre mňa posobila ako reklamná vypchávka. Scény s ním boli suché a do filmu nič neprisniesli. Ostatné postavy boli v celku dobré. Deadshot a Harley Quinn jednoznačne najlepší. Niektoré postavy boli síce len hodené do filmu bez nejakého pozadia, ale ľudia, ktorí pozerajú seriály ako Arrow majú aspo¨ako takú predstavu kto sú a odkiaľ sa vzali. Musím pochváliť soundtrack, ktorý ma lákal už u traileru. Celkovo film hodnotím pozitívne, jednoznačne lepšia akcia ako BvS. Ale stále platí, že DC sa ešte musí poriadne učiť, aby spravili poriadny komiksový film. Aj keď toto je zatiaľ ich najlepšie dielo.

• 30.6.2016  22:12

Od knihy sa to výrazne odlišuje, ale má to aj pozitíva. Prerobená scéna z tretej ríše bola dobrým prídavkom.

• 4.6.2016  10:37
    Křižovatka smrti (TV seriál) (2016)

Nie je to úplne top seriál, avšak je to trochu osviežujúce od tradičných kriminálok, ktoré sa v súčasnosti vysielajú.

• 1.12.2015  21:49
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Seriál s pomalým štartom ale potom sa to rozbehne ako na poriadnej nacistickej dráhe. Zaujímavé spracovanie Čo keby ... Spočiatku ploché postavy si neskôr vybudujú silný charakter a hneď sa s nimi dokážete stotožniť v danej situácii. Obzvlášť zaujímavé sú postavy skutočných nemeckých pohlavárov, medzi ktorých patrí napríklad v seriály živý Heydrich. Na internetovú produkciu je to vynikajúca kvalita, už len keď sa na to pozrieme z historického spracovanie neuskutočnených udalostí.

• 14.9.2015  22:06
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Zaujímavý nápad, prvá séria funguje ako tak dobre. Ako sa posúva ďalej dej tým je to viac nudné.

• 23.6.2015  10:42
    Sense8 (TV seriál) (2015)

Konečne výborné scifi od The Wachowski. Po nudnom a obohratom Jupiterovi vytvorili seriál, ktorý je osviežujúci, napínavý a uveriteľný. Podobné ako svojho času Matrix. Každá časť je niečim jedinečná, každú časť si človek vychutná. Môžem len odporučiť všetkým milovníkom kvalitných seriálov.

• 18.3.2015  23:15
    Interstellar (2014)

Pomalý štart ale o to lepší záver. Nolanova schopnosť nechať diváka v závere v nemom úžase je jedinečná. Zobrazenie čiernej diery bolo pre mňa ako milovníka vesmíru skvostné. Ako vždy, nesmie chýbať Hans Zimmer s ešte viac jedinečným soundtrackom.

• 12.3.2015  21:43

Konečne to bolo trochu živšie, avšak dalo by sa to skrátiť na polovicu bez zbytočnej omáčky. Najväčšie sklamanie prišlo vo chvíli, keď Legolas nemal v tulci šíp ... myslel som, že to je mýtus.

• 5.2.2015  17:41
    Kód Enigmy (2014)

Výborný film so skvelým Benedictom. Zážitok z filmu upevnil zaujímavý soundtrack, ktorý dobre film dobre dopĺňa.

• 27.12.2014  18:23
    Zmizelá (2014)

Ako postupuje dej, čím ďalej tým viac nenávidíte hlavnú postavu. A tú druhú máte čím ďalej tým viac radšej.

• 28.8.2014  22:55
    Sousedi (2014)

Tak som sa na to tešil a dopadlo výrazne pod moje očakávania. Mužské postavy ako tak ušli ale Rose Byrne do takýchto filmov aspoň podľa mňa nepatrí. Nejde jej to, ale vôbec!

• 3.8.2014  17:23

Slušné pokračovanie jednotky. Celý film mal spád, človek sa pri tom nenudil. Vedel aj parkrát prekvapiť. A aj tretie pokračovanie sľubuje zaujímavý dej.

• 28.7.2014  16:17
    Zátah 2 (2014)

Drsný film, pár krát som už musel uhnúť zrakom. Oproti jednotke sa to trochu vlečie. Bojové scény opäť výborné, niet čo vytknúť. Možno len tú minutáž, ocenil by som to kratšie o 30-40 minút.

• 16.7.2014  22:24

Mal som predsudky, ale keď som si len sadol, relaxoval a užíval film, bolo to celkom slušné. Určite to predčilo moje očakávanie, ktoré síce boli nízke ale to na veci nemení nič. Aj keď bolo trochu zvláštne vidieť Jessieho, pardon, Aarona a nepočuť "What's up BITCH".

• 3.7.2014  22:25

Až na tie flashbacky príjemný film.

• 3.6.2014  19:04

Keby odstránili tie slov-motion zábery, film by bol o polovicu kratší ...

• 6.4.2014  22:14

Príde mi to ako prekopírovaný Tangled.

• 3.4.2014  18:16

Som viacmenej spokojný ako to skončilo. Opäť počuť pesničku z titulky seriálu bolo milé a pripomenulo mi to poobedia po škole. A úprimne, Veronika vždy vedela zaujať!

• 2.2.2014  18:46
    Banshee (TV seriál) (2013)

Vie zaujať, hlavne Job a jeho štýl. Po skončení druhej sezóny, som v úžase.

• 12.1.2014  20:39

Prečo som to pozeral s dabingom? Ešte teraz ma mrazí z toho anglického "prízvuku"

• 5.10.2013  21:44

Ďalší film, ktorý ma dokázal prekvapiť. Veľké roboty, naozaj.

• 4.10.2013  22:29
    Očista (2013)

Zaujímavý nápad, film ma držal v napätí. Záver ma prekvapil, čiže v konečnom dôsledku aj film. Ale zase som si všimol jednu vec. Brokovnica sa nabíja výhradne pred dlhým monológom a nie po zabití predchádzajúcej obete.

• 30.7.2013  19:31
    Nevědomí (2013)

Film som si pustil s tým, že neviem o čom to poriadne je. A dostal som zážitok. Neviem čím to je, možno mi netreba ku šťastiu veľa, možno veľa ľudí bude so mnou nesúhlasiť. Zostal som ohromený. Tom Cruise ukázal čo v ňom je, krásna Olga ho dopĺňala. Morgan a Nikolaj ma potešili tiež. A tá hudba, niektoré pasáže boli dokonalé. Ľutujem, že som to nevidel v kine.

• 10.7.2013  22:42

Ten záver ... smrť Gisele bola ťažká rana. A Tokyo? Keď som videl Hana znovu v tom aute, vykresali u mňa iskru nádeje, že to prežil. A potom tú iskru zabili. Znovu.

• 7.7.2013  11:23
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Skvelý seriál. Všetky hlavné postavy sú skvelé. Monológy Dr. Coxa sú úžasné, vždy sa na nich smejem. Elliot bola mojim miláčikom ihneď, ako som ju zbadal. Ešte chcem vyzdvihnúť Teda, ktorého mi bolo často ľúto, ale ihneď som sa začal smiať. Pozrel som iba 8 sérií, 9 som nepozrel, bolo mi to odporúčané.

• 29.5.2013  22:01

Výborná pohodovka, ktorá ma dokázala na viacerých miestach rozosmiať. A navyše, na Gemmu sa dobre pozerá v tom outfite, nemyslíte?

• 3.3.2013  14:19

Príde mi to ako ďalší z propagandistických filmov, ktorý mal poukázať na to, ako môžme ďakovať USA za ochranu sveta. Ale aj tak v 11/9 niečo smrdí. Alebo to smrdí len mne?

• 20.1.2013  23:24
    Let (2012)

Prvá polovica filmu mala spád, dokázala ma upútať. Druhá polovica ten trend neudržala ale záver to trochu pozdvihol.

<< předchozí 1 2 3 4