Kód Enigmy (2014)

Výborný film so skvelým Benedictom. Zážitok z filmu upevnil zaujímavý soundtrack, ktorý dobre film dobre dopĺňa.

Zmizelá (2014)

Ako postupuje dej, čím ďalej tým viac nenávidíte hlavnú postavu. A tú druhú máte čím ďalej tým viac radšej.

Sousedi (2014)

Tak som sa na to tešil a dopadlo výrazne pod moje očakávania. Mužské postavy ako tak ušli ale Rose Byrne do takýchto filmov aspoň podľa mňa nepatrí. Nejde jej to, ale vôbec!

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Slušné pokračovanie jednotky. Celý film mal spád, človek sa pri tom nenudil. Vedel aj parkrát prekvapiť. A aj tretie pokračovanie sľubuje zaujímavý dej.

Zátah 2 (2014)

Drsný film, pár krát som už musel uhnúť zrakom. Oproti jednotke sa to trochu vlečie. Bojové scény opäť výborné, niet čo vytknúť. Možno len tú minutáž, ocenil by som to kratšie o 30-40 minút.

Need for Speed (2014)

Mal som predsudky, ale keď som si len sadol, relaxoval a užíval film, bolo to celkom slušné. Určite to predčilo moje očakávanie, ktoré síce boli nízke ale to na veci nemení nič. Aj keď bolo trochu zvláštne vidieť Jessieho, pardon, Aarona a nepočuť "What's up BITCH".

300: Vzestup říše (2014)

Keby odstránili tie slov-motion zábery, film by bol o polovicu kratší ...

Veronica Marsová (2014)

Som viacmenej spokojný ako to skončilo. Opäť počuť pesničku z titulky seriálu bolo milé a pripomenulo mi to poobedia po škole. A úprimne, Veronika vždy vedela zaujať!