Tunelové krysy (2008)

Slabe, slabe, slabe .. popravde .. slabe. I kdyz pribeh samosobe, trochu jinak natoceny by mohl byt zajimavy. Ale ten styl vypraveni mu moc nepridava. Nehlede na chovani vsech ruznych postav ve filmu. Akcni sceny jsou lacine Becko, strilejici americti vojaci pripominaji spise slecinky z pouti, co nakoukali neco z televize. Ale abych jenom nehanil, ve filmu se najdou i sem tam napinave sceny. Jinak je to slabe, slabe, slabe .. popravde .. slabe a kycovite

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Cekateli, ze budete sledovat patrani po Son of Sam, pak vas zklamu. Film vypovida spise o lidech a o jejich pribezich. Vrah je az takovy maly bombonek. Ale nema cenu prozrazovat dej. Zkouknout !

Nebezpečné pády (1994)

Byla to doba svalnatych goril, peknych rusek a trojnohych psu ? Pokud si odmyslime nektere parasutisticke nedostatky jenz opravdu nemaji s realitou co delat a soustredime se na film, potom de rici ze se jedna opravdu o odreagovavacku. Dej je opravdu jednoduchy bez nejakych smodrchanic pro narocne divaky. Pokud se tedy nudite a nechcete zapinat mozek proc ne ;-). Kazdopadne Charlie Sheen a Nastassja Kinski tvori milou dvojici. I kdyz si obcas rikate sakra nejsou to prece jenom zhave vystreli ?( ne tolik srandy tam zas neni). Takze uz jenom kvuli tem dvema doporucuji zkouknout.

Těžká váha (2005)

Priznam se ze u tohoto filmu jsem i nejakou tu slzu prolil. Pomerne dojemny a napinavy film. Az do posledni minuty drzite palce hlavnimu akterovi (Russel Crowe - herecky velmi dobre zvladnuto) a prozivate jeho osobni peripetie.

Misery nechce zemřít (1990)

Velmi napinavy film, ktery nenecha divaka jen tak odpocinout. Neustale se pidi, co prihodi se dale. Nema cenu prilis rozebirat pribeh, protoze "obsah" napovi. Kazdopadne herecke obsazeni a jejich vykon v duelu je obdivuhodne.

Tropická bouře (2008)

Po dlouhe dobe zase dobra parodie plna vtipnych hlasek. Do kina sem prisel bez nejakych velkych ocekavani a odesel vysmaty od ucha k uchu. Myslim ze tento film nezklame obycejneho divaka natoz milovnika Beckovych filmu.

Joy Division (2007)

Skoro dokonaly dokument. Prakticky vse co bych cekal o dokumentu jak po strance informativni tak i po graficke a vizualni.

Sex ve městě (2008)

Srovnavat film a serial neni zrovna to nejlepsi reseni. Film SEX ve Meste je uz necim jinym. Uz neresi SEX, vztahy a zivotni cesty jednotlivych hrdinek, ale spise LASKU a vztahy. A tak vse sklouzava az k romantickym sladouchum jako je "Laska nebeska" a spol. Ale kazdopadne tam hraje zase velkou roli humor. Ktereho je tu, narozdil od serialu, pomalu. Serial mam rad a pokud jste fanousci, tak nebudete zklamani. Prece jenom chcete vedet jak to vse dopadne ze :-)

Poslední samuraj (1999)

Silene zmatene vypraveni pribehu me po skonceni filmu otravilo. Popis deje mi pripomina cteni starych japonskych knizek. Kazdopadne postava vypravece Vas urcite prijemne prekvapi :-)))