Svět tajemných sil (1985) (seriál)

Chodil jsem na základku, tomuhle jakože dokumentu jsem věřil a ta lebka, kterou tady zmiňuje i Master19, tak ta mě taky dost děsila. Taková byla doba, věřil jsem těmhle příhodám, vycházel časopis Hrom a já chodil na základku. Prostě devadesátý.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Prozatím veliké zklamání. Na základě zdejšího vysokého hodnocení jsem kouknul na pár dílů a seriál mě velmi zklamal. Možná je to dabingem, možná budu muset dílů vidět více. Kupříkladu první díl mě přišel úplně příšerný. Druhý už lepší, ale pořád nic moc. Každopádně až jich uvidím víc a pokud možno v orig. zvuku ohodnotím i hvězdičkami, nyní by to ale byla tak jedna.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Rád u tohoto seriálu usínám, pouštím si ho někdy jako zvukovou kulisu ke spánku.

Black Books (2000) (seriál)

Scéna kdy je Manny policistou možná i šest * ;-)

Ajťáci (2006) (seriál)

Ovšem i těch pět je málo na ohodnocení nekterých dílčích scén, viz: Varování FBI o stahování, Jen a Jorg putují do kuřárny za zvuků monumentální hudby, Roy na vozíku....

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Humor postavený na rozdílech a neschopnosti bežného života pro většinu hlavních postav. Dokonalá je postava Sheldona. Český dabing je na zvracení, vyvolává ve mě dojem, že všechny postavy mluví jeden člověk. S postupujícími série o trošku slabší.

Byl jednou jeden... člověk (1978) (seriál)

Takhle si představuji kvalitní seriál pro děti. Poučný a zároveň poutavě provedený.

Hale and Pace (1988) (seriál)

Drsné, obhroublé, nemajíce respekt z ničeho a nikoho. BEZVA.

Simpsonovi (1989) (seriál)

S dalšími a dalšími řadami slabší a slabší. Přesto pro mne stále nejlepší animovaný seriál.

Pražská 5 (1988)

Cesta na Karlštějn a Na brigádě za pět hvězdiček, ostatní nedokáži ohodnotit. Sice jsem viděl, ale jde o žánry, o které se nezajímám a vůbec jim nerozumím.