• Thriller

Kruh 2 (2005)

Velké zklamání. Chyběla mi ta super ponurá atmosféra, která byla cítit z prvního dílu. Navíc tu bylo spousta hluchých míst a děj byl někdy až moc předvídatelný.

Kruh (2002)

Neznám japonský originál, ale tenhle horor mě vážně dostal. Vyšel jsem ze sálu a podle výrazů v tvářích přesně bylo poznat, kdo byl na Kruhu a kdo na něčem jiném...

Glimmer Man (1996)

Filmy se Seagalem mám rád a Glimmer Man je z těch lepších. Typické bitky, vtipné hlášky - všechno jak má být.

Spy Game (2001)

Výborný špionážní thriller! Redford i Pitt jsou víc než přesvědčiví, děj je napínavý a má spád, kromě toho i scény "ze zákulisí" CIA v žádném případě nenudí.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Když dávali BéHáčko poprvé (bylo mi tak 13), byla to celkem dobrá zábava. Teď, s odstupem času, je to zábava možná ještě větší - pokud se na to teda člověk dívá jako na parodii.

Klan létajících dýk (2004)

Klan je vizuálně méně bombastický než Hrdina, ale u Hrdiny to někdy bylo možná až příliš. Všechno působí daleko věrohodněji. K tomu je ještě potřeba připočítat opravdu dech beroucí bojové scény a skvělou hudbu. Výsledkem je úžasný filmový zážitek. PS: Díky romantickému příběhu se Klan líbil i přítelkyni, kterou bych normálně na akční film nedostal!

Ponorka U-571 (2000)

Das Boot nebo Hon na ponorku to není, ale jinak hodně povedenej válečnej film.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kdyby to šlo, Simpsonovi by ode mě dostali těch hvězdiček 6!

Futurama (1999) (seriál)

Simpsonovi jsou dokonalí, ale Futurama je ještě dokonalejší!

Záchranári (2003) (seriál)

Ne československé poměry posledních let hodně nadprůměrný seriálový počin, řemeslně víc než dobře zvládnutý.