Bitch Slap (2009)

1* za baby, aj ked by si možno zaslúžili aj 2* a druhá je za režiséra, ktorý pochopil, že s tým scenárom a rozpočtom a hercami veľa vody nenamúti, tak vyťažil z nich maximum. A aj ked ani teraz presne neviem o čom to vlastne bolo, kľudne by som si to pozrel ešte raz. Dokonca aj záverečné titulky mali gule :)

Ben Hur (1959)

Nezaslúži si to menej ako 5*, lebo je to veľkolepé dokonalé dielo, je to naozaj umenie. Každá scéna má svoj význam a autor žiadnu neodflákol, všade sa ide na 100% , ale napriek tomu stopáž 212 minút je predsa príliš dlho nato, aby sa človek sem tam nenudil. Jednoducho je to dlhé, zobrazuje dlhú časť života s mnohými dôležitými okamihmi, ale človek jednoducho nemôže vydržať nadšený celé 3 a pol hodiny. Je to samozrejme povinnosť pre každého filmového fanúšika.

Jak vycvičit draka (2010)

Najlepší animák všetkých čias ! Originálny príbeh, úžasná grafika a efekty, humor, akcia, láska, napätie ani sekunda nudy, jednoducho 5*

Láska a basket (2000)

Béčková predloha a spočiatku aj spracovanie nedávajú tomuto filmu veľké šance na úspech. Ale medzi hlavnými postavami funguje prirodzená chémia a celý film má až do konca veľmi dobrý náboj. V podstate viete ako to asi skončí, ale pár dobrých scén sa tam nájde, najkrajšia bola asi posledný zápas 1vs1. Pre fanúšika basketbalu určite potešenie, pre ostatných aspoň príjemné strávenie napr. nedeľného popoludnia.

Robin Hood (2010)

Koniec bol dobrý, ale zvyšné 2 hodiny filmu boli neskutočná nuda !

Braindead - Živí mrtví (1992)

Jeden z najhorších filmov aké som kedy videl. Nemohol som to ani dopozerať, akože vedel som že to bude trochu svojský film, ale takú somarinu som si fakt nezaslúžil. Čo ste na tom mohli všetci vidieť nechápem !

Orphan (2009)

Učebnica hororových klišé.

Počátek (2010)

Na svete nieje veľa ľudí, ktorí by dokázali tak komplexnú formu vyjadriť takým fantastickým spôsobom.

Kick-Ass (2010)

U mňa jednoznačne film roku 2010 zatiaľ. Už dávnom som nevidel toľko originality, skvelých nápadov, zvratov, akčných scén, sladkej teen zábavy a epickosti podfarbenej úžasným soundtrackom v jednom filme, proste Kick Ass big time !!!

Cesta za vítězstvím (2006)

Len priemerný športový film, ktorý neprináša ani emócie, ani zvraty, vlastne nič, čo by nejakým spôsobom robilo film dobrým. Tiež výber hlavnej postavy sa mi zdá nesprávny, pretože som k nemu skôr cítil negatívny vzťah. Ale kedže basketbal je krásna hra a režisér neplytval cliché momentami, moje hodnotenie ako celku je cca 70%.