Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

Boston Rob jako nejlepší hráč, plačící Russell, růžové spodky, tým nenápadných a křesťanský hrdina Matt. Favorit: Boston Rob

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Průměrnejší série, ve které jsem si snad favorita vybrala až z čirého zoufalství. Favorit: Benny Henry

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Na tuhle série jsem se těšila jako malá holka a opravdu velkolepý úvodní nástup byl naprostá bomba. Emoce se mnou mávali sem a tam a já se nedokázala přestat usmívat. Avšak jakmile se hra rozjela dostavilo zklamání, Ruperta a Jamese bych nominovala za největší idioty této série a z ženských mě jako vždy nejvíce vytáčela Cirie a Amanda, doufám, že už se v Survivor nikdy neobjeví. Velmi mile mě překvapila Jerri, která si zpravila obrázek z předchozích řad a Coach byl kouzelnej. Největším favoritem byl Rob, po jeho vypadnutí jsem to přála vítězce - skvělá přátelská hra + výborné hlášky. Russell měl už okoukanou hru, pro mne jako pro diváka celkem dost nezajímavou. Favorit: Boston Rob

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Russell Hantz nejvýraznější hráč celé série. Ne všichni se nad tím dokázali povznést a proto nemohl svou misi dovést do zdárného konce. Z vítěze jsem překvapená. Favorit: Russell Hantz

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Stačí zmínit jedno jméno: Coach. Ať člověk chce nebo ne, veškerá pozornost spadá na něj. A Jeff měl v závěrečném dílu pravdu: Lidi si přáli, aby jsi vypadl, ale potom jsi spoustě lidí chyběl. Za sebe přiznávám, hra najednou začla být o ničem a zabiják draků chyběl. Je to blázen. Favorit: Tyson Apostol

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Škoda toho, že si neudrželi kvalitu prvních dvou sérií do konce. Mohu však hrdě prohlásit, že žádný díl jsem nepropásla a někdy s velkým sebezapřením dokoukala vše až do titulků.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Krásné prostředí s nádhernými zvířaty. Za vítěze jsem strašně moc ráda, sympatický člověk. Postupem soutěže jeden z mých předních favoritů. Škoda že Kennymu to stouplo tak do hlavy. Byl velmi dobrý hráč. Favorit: Matty Whitmore

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Velice zajímavá a skvělá řada. Být na místě jednoho z fanoušků - nerozdejchám, že na úvod stojím vedle svých milovaných hráčů. Favorit: Jonathan Penner

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Neřadím k těm nejlepším, ale určitě i ne k těm nejhorším. Čína je opravdu krásnou zemí. Škoda promarněných imunit. Favorit: James Clement