My dva a křen (2006)

Ta jedna hvězdička je pro Owena Wilsona - toho chlapa mám pořád ráda, ale jinak jsem se na film dívala celou dobu se stejným výrazem v tváři a úsměv to rozhodně nebyl.

Jekyll (2007) (seriál)

Nejrychlejší, nejchytřejší, nejlepší. A jste Brit, takže je to dokonce i zábavné.

Talisman (2012)

Až moc předvídatelný konec, až moc ideální hrdina a až moc banální zápletka. Ale holky někdy takový film potřebují.

Určitě, možná (2008)

Už dlouho se mi nestalo, abych měla tolik možností, jak může romantická komedie skončit :-)

V peřině (2011)

Nazvala bych to takovým milým vyprávěním, na které je nejspíše třeba se dívat dětskýma očima. Mě osobně se líbila nejvíce věta: Ještě jsme Vám nedali jméno, to nejhezčí. Zdenička! (myslím, že můj login mluví za vše ;-) ) - Je těžší život s mužem nebo bez muže? - Já myslím, že s mužem, Jiříku. :-)

Kopačky (2008)

Když se podíváte na výraz Jasona Segela na promo plakátě - tak přesně takto jsem se tvářila já po celý film.

Válečný kůň (2011)

Je to hezký, dojemný, spielberkovský film s dosti přehnaně přeslazeným závěrem a chvilkami ne tak uvěřitelnými scénami.

(K)lamač srdcí (2010)

Kouzlu francouzkého svůdníka podlehne časem každá dívka o tom žádná. Příběh byl také moc milý, sice bylo hned od začátku jasné jak to všechno vlastně dopadne, ale na kráse mu to neubývalo. Chtěla jsem dát 4 hvězdičky, ale tu mezeru mezi zubama Vanessy Paradis prostě nepřekousnu - některé scény jsem díky této skutečnosti měla zbytečně pokažené. Nevnímala jsem slova ani obraz, jen jsem viděla tu díru za rudě namalovanými rty.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Moje představa o filmu byla úplně jiná a to, že Hugo se svojí kamarádkou oživí Automatom, díky kterému se dostanou do kouzelného světa a budou zažívat různá dětská dobrodružství. To že se však film přehoupl do úplně jiné dimenze a nabral úplně jiný spád než jsem já očekávala, mě opravdu dostalo a velmi mile potěšilo. Originální snímek s nádhernou pohádkovou atmosférou + Jude Law byl doslova třešničkou na dortu.

Pianista (2002)

Osudy Židů za druhé světové války je vždy velmi silně emotivní. Plus když přidáte příběh podle skutečné události, udělá to ještě větší zážitek.