Kdo přežije - Thajsko (2002) (série)

Série, kterou jsem chtěla mít rychle za sebou. Favorit: Jake Billingsley

Kdo přežije - Markézy (2002) (série)

Slabá série, ale určitě stojí za to vidět, především kvůli seznámení se s legendou Boston Rob. Favorit: Sean Rector

Křídla Vánoc (2013)

Husí kůže, milion myšlenek, úsměv na tváři - Musím říct, že se mi to fakt líbilo.

Já, padouch (2010)

Je snad někdo, kdo by nemiloval MIMONĚ? :-)

Skrytá identita (2006)

Po tomhle filmu jsem vzala na milost Marka Wahlberga, nenávidím Matta Deamona, opětovně mě nezklamal Jack Nicholson a k Leonardovi nemám slov - já toho chlapa prostě miluju :-)

Bídníci (2012)

Bídníci se mi líbí už jen jako příběh. Muzikálová verze je však něco velkolepého a na divadelních prknech jsem já osobně nic krásnějšího neviděla (Děkuji Městskému divadlu Brno - lepší provedení nemůže být). Filmová verze pod taktovou Toma Hoopera je úžasná, dojímavá a moc povedená. Jen co mi dělalo problém, že mám naposlouchané písničky s českými texty :-)

Anna Karenina (2012)

Věděla jsme, že mě Joe Wright nemůže zklamat. Úžasný nápad s provedením divadelní hry na jednom jevišti s měnícími se kulisami. Melodrama, které nenutí diváky, aby ronil slzy a tak to podle mě má být. Velkým překvapením se pro mě stal Matthew Macfadyen - jako pana Darcyho jej miluji, ale jako bratra Anny Kareniny mě opětovně okouzlil.

Nedotknutelní (2011)

Slzy překrývaly smích a naopak. Krásný opravdu moc krásný film. Přátelství, které se dotýká srdce.