• Krátkometrážní

Neporažená armáda (1938)

Jako podporovatel česko-slovenské vzájemnosti, obdivovatel připravenosti prvorepublikové armády k obraně republiky musím dát min. 4 hvězdy. I když tento film je propaganstický, tak nenudí a je rozhodně zajimavý vzhledem k době vzniku.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Mne to pobavilo, jako ostatní doby ledové. Buck je skutečně sympaťák. Podařilo se jim dinosaury trilogii zajimavě oživit.

Daredevil (2003)

Daredevil se mi docela libil. Hrdina byl sympatický. Zajimavé bylo pojetí Kingpina jako černocha - afroameričana.

Střelec (1995)

Srovnavat tento film s xXx je vůči tomuto filmu nefer. O proti xXx jsou české realie na tom docela dobře. Film má zajímavou zápletku a navíc tu hraje můj v celku oblíbený akční hrdina Dolph Lundren. Být mezi 200 nejhoršími filmy si tento film nezaslouží.

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

Trochu jiné, studiové a francouzké Beverly Hills. Ale Helence to slušelo, zajímávé počeštění francouzkých jmén.

Zpátky na frontě (2008)

O tomto filmu jsem se dozvěděl díky kritice druhého dílu v českých mediích. Nicméně první díl si myslím, nebyl špatný a zabývá se problémem neonacismu v Rusku, vykrádaní hrobů padlých z II. světové války originálním způsobem.

VyVolení (2005) (pořad)

Hodnocení je za první serii.

Avatar (2009)

Cameron sci-fi, kde Navi nahradili Indiány a Afričany. Ale svých zvyků Indianů a Afričanů jim zůstaly. Svět Pandora má potenciál na mnoho příběhů. A když to režiroval Cameron, tak mohl by se tam objevit Weyland-Yutani. Nebo bude Aliens vs. Navi nebo Predator vs. Navi ?

Samuraj Jack (2001) (seriál)

Sice trochu kyčovité, ale napadité a zabavné. Jack je druhem neohroženého bojovníka s nezničitelným mečem.