• Krátkometrážní

Směr jih (1994) (seriál)

Směr Jih aka Kanadský jízdní policista v Chicagu!;-)

Sokolovo (1974)

Těžko hodnotit. Ale i tak má film své kvality, přes politickou propagandu. Chudík jako Ludvík Svoboda je vynikajicí. Bitva je natočena podle historických faktů. Ještě něco víc a něco méně a bylo by to o jednu hvězdu víc.

Popravčí (2005)

Temný středověký příběh se světlými skvrnami o tom jaký byl život katovské rodiny. Sice to není dokonalý film z historického hlediska, ale má své kvality. Jednou z nich je i vlastní příběh. Kamera Vladimíra Smutného také příspívá ke kvalitě filmu.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Černobílá klasika Jiřího Sequense s celou legii výborných českých i slovenských herců. Kam se na to hrabe kriminalka Las Vegas, Miami, dokonce i New York. Začatek titulků je jak z bondovky. Ona to je taková konkurence četníků i jejich humoresek.

Orka zabiják (1977)

Tento film je křížencem čelistí a bílé velryby. A to v dobrém.

Doly krále Šalamouna (1985)

Krasná podobenka Indiana Jonese v době před první světovou válkou. Krasa mladé Sharon Stone jako Jesse Huston, zaporná trochu humorná postava Herberta Loma jako plukovníka Bocknera a dobrodruh Richard Chamberlain co by Allan Quatermain zkrátka dobrý dobrobružný film z 80. let.

Princezna Nevěsta (1987)

Myslel jsem si, že Američane neumí natočit pěknou hranou pohádku. Tento film dokazuje, že minimalně jednu se jim podařilo natočit. Herecké obsazení skoro na 1. Petet Falk - Colombo jako děda je kouzelný. Děj humorný a přesto inteligentě postavený. Film se rozhodně povedl.

VALL-I (2008)

Co se stane když křížíte E.T. a Robota č. 5? No přece VALL-I.

Tenkrát 2 - Šance pro Slovensko (2000) (TV film)

Velmi dobře zpracovaný dokument o velmi hořké a smutné údalosti, aspoň pro mne. I když uznavám, že události mohli dopadnout mnohem hůře. A paradoxně možná i díky rozdělení Češi a Slováci máji k sobě blíže.

Není co ztratit (1997)

Tako komedia, je svěží a dokaže mě pobavit. To především díky náhodné dvojici, která jde vstříc svým trapasům.