Orel Eddie (2016)

Viděl jsem to už asi 10x. U těchto typů snímku jsem při hodnocení téměř vždy mírný, protože to téma mám hodně rád. I když je Orel Eddie plný klišé, tak díky skvělému obsazení, soundtracku a poselství se jedná o jeden z nejlepších filmů svého žánru. "Odkud se vracíš, mladý muži? Z olympiády!"

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Proč se to jmenuje Grindelwaldovy zločiny? Místy nepřehledná akce, trapné zvraty, zato geniální hudba od Howarda. Depp a Law neměli ani prostor něco zahrát. Jednička byla o fous lepší, a to už je co říct. 60 %

Alfa (2018)

Z předem odsuzovaného snímku se vyklubalo jedno z největších překvapení roku. Skvělá kamera, výprava a sympatické obsazení udělaly z Alfy parádní jednohubku, kterou ocení nejen pejskaři. 70 %

Grinch (2018)

Příjemná oddychovka, která vůbec neurazí. I když je snímek převážně určený dětem, tak i dospělí si najdou své momenty, u kterých se pobaví. Jako rodinná vánoční pohádka nový Grinch v klidu obstojí. 70 %

Bohemian Rhapsody (2018)

Čekal jsem oscarovku, dostal jsem jednohubku. Škoda. Ale i tak povedený film. Rami Malek v roli Mercuryho skvělý! 70 %

Nebezpečná laskavost (2018)

Paul Feig namíchal příjemný koktejl mysteriózního thrilleru a komedie, který ani na moment nenudí. Snímek, který má necelé dvě hodiny, šlape a nabízí divákovi jednak příjemný pohled na sympatické herecké obsazení a jednak všudypřítomný humor, jenž se v tomto žánru zase tak často nevidí. I díky němu lze odpustit trochu bláznivé a zamotané finále, které lze vidět v Mission: Impossible. Jen víc takových filmů!

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Trapná variace na Castle na zabití! Hvězdu dávám za Soňu Norisovou, která se aspoň do role hodí.

Zrodila se hvězda (2018)

Jako debut super, ale jinak jsem to viděl 20x v jiném hábitu.

Jak se moří revizoři (2018) odpad!

Chápu, když tvůrci neseženou tolik peněz, kolik by si představovali. Ale tohle..... Větší amatérismus jsem v české kinematografii dlouho neviděl. Nejhorších 90 minut v mém životě. Nechápu, že tvůrci mají ještě tu drzost a film promítají v kinech, kde chtějí po divákovi za tento "opravdu nevšední" zážitek zaplatit. Tohle dílo patří maximálně na YouTube, kde si ho může v klidu domova užít pár dobrodruhů, kteří se mohou podívat na to, jak se NEDĚLÁ!!! film. Absolutně nechápu, jak mohla režisérka projít FAMU. To je opravdu k zamyšlení...