Dětská hodinka (1961)

Co dokáže jeden malej spratek...lež, která dokáže člověku obrátit život vzhůru nohama, obzvlášť v tehdejší nepříliš tolerantní společnosti. Film je to úžasný, ale abych mu dal plný počet hvězd, musel bych tam aspoň z části vidět ty soudní tahanice. Z toho by se dalo vytěžit takových emocí. Konec filmu je logickým vyústěním. Palec nahoru pro obě hlavní představitelky. 80%

Funny Face (1957)

I love her funny face. I love her sunny face... Celý to na mě působilo jako óda na Audrey Hepburn. Ano, uchvátila mě... Jak to opět bravurně zahrála, zatančila a dokonce i zazpívala, ale příběh byl docela průměrný. Ale neurazí to ani náhodou. Je to příjemná podívaná. 70%

Odpolední láska (1957)

Ne tak úžasné jako předchozí Wilderovo dílo, Sabrina. Přesto dobře napsané postavy, vtipné scény s malým pejskem a žárlivým manželem. "Štíhlá dívka" Audrey Hepburn jako aperitiv neodolatelná. 80%

Prázdniny v Římě (1953)

Závěrečná scéna ticha, kdy se na sebe oba hlavní představitelé dívají, patří mezi nejlepší scény kinematografie vůbec. Vynikající Peck a nadpozemský výkon mladé Hepburn!!!

Paříž, když to hoří (1964)

Hezky obsazená a perfektně zahraná (bez Audrey Hepburn si to nedokážu představit) průměrná romantická komedie. 60%

My Fair Lady (1964)

Nejlepší muzikál všech dob. Jen mě udivuje, že Audrey Hepburn byla za svůj famózní výkon nominovaná pouze na Zlatý Globus. I když je ve filmu při písních dabovaná, tak to stejně hraje božsky. 100%

Čekej do tmy (1967)

Tohle mě naprosto rozsekalo! Geniální psychologický dílo s úžasně nechutným Arkinem a "bezbrannou" Hepburn. 100%

Tady hlídám já (2012)

Stručně řečeno: čekal jsem větší průser. Místy jsem se i docela nasmál. 60%

Dva na cestě (1967)

Scénář je skvělý, ale přece jenom k dokonalosti něco málo chybělo. Ale Audrey Hepburn, ta byla božská! Dokázala zahrát jak roztomilou dívčinu, tak chvílemi nesnesitelnou manželku, a přitom byla furt k sežrání. Asi nikdo by to nepodal tak jako ona. 75%