Don Camillo (1983)

Docela podprůměrný film s Terencem Hillem, který ničím nenadchne a vtipů je jen pár. Docela ztráta času.

Bitva o Planetu opic (1973)

Masky jsou pořád dobré, ale kvalita filmu klesla k bodu mrazu s jedničkou a dvojkou se to nedává srovnávat tohle už je jen vycucávání úspěšné série.

Bláznivá dovolená (1983)

Docela vtipná komedie, která však nemá zas až tolik dobrých nápadů a scénář také pokulhává. Jinak herci jsou dobří a zábavných vtipů je spousta zasměje se každý.

Gladiátor (2000)

Tento film ve mně rozpoutal rozporuplné pocity jelikož výprava scénář herci vše je velmi dobré ale chyběla mi ve všem nějaká jiskra. Ano je to dobrý film ale není to prostě dílo které by mě nedovolovalo spát. Ridley Scott umí točit filmy, ale všechny mají tu stejnou chybu nemají šťávu.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Pixar jako vždy nezklamal a návrat k hračkám byl opravdu fenomenální. Tento film skvěle sekunduje svým dvěma starším bratříčkům leckdy je i lepší. Animace je jako vždy úžasná příběh vybroušen do absolutního klenotu scénář nemá žádné trhliny a akční scény jsou bomba. Oživení příběhu hraček nebyl vůbec špatný nápad, jelikož se povedl na výbornou a připomněl nám nostalgicky staré známé postavy a to co jsme hltaly v předchozích dílech. To není vůbec žádný zbytečný sequel kdyby takové byly všechny.

Poldové (2010)

Docela slabí film s nezajímavým příběhem trapným scénářem a absolutně otravným policistou. Nebýt jako vždy skvělého willise tak bych to asi nepřežil.

Anastázie (1997)

Velice poutavý animovaný film, který má své přednosti ve velice milých a sympatických postavách nádherné hudbě a skvělé animaci. Doporučuji.

Jsem číslo čtyři (2011)

Nuda Nuda Nuda. Tohle prostě nejde prkenní herci, dementní scénář mizerné triky takhle to prostě nejde. Ano zde je typicky vidět jak lze docela dobrý námět spláchnout do hajzlu. Dementní dialogy jako by je napsalo 8 leté dítě na tripu scénář který prakticky neexistoval a který hází jedno dějové klišé za druhým hercům bych asi nafackoval aby se vzpamatovaly protože to co předvádí je děs třetí hlavní hrdinka se objeví na konec to je taky bomba a digitální efekty stojí za prd. Ale pár kladů se i najde hrdinův miláček je docela fajn hlavní hrdinka taky docela ujde a pár momentů je docela dobrých ale celkově je to film, který nestojí za druhé zhlédnutí bohužel po slibných trailerech zklamání.

Prokletý ostrov (2010)

Velice dobrý film s poutavým dějem a napínavou atmosférou. Leonardo zde hraje jak vždy výtečně a role detektiva ze kterého se stává blázen mu sedla jako ulitá. Ostatní herci hrají skvěle scénář je sice trošku předvídatelný ale jinak nemá chybu. Hezký dramatický a chvilku strašidelný film pro sychravé večery.

Sucker Punch (2011)

Zack Snyder v tomto filmu ukázal, že akci umí špičkově, ale příběh který není pevně dán absolutně neumí ovládat. Nejlepší na tomto filmu je akce a díky ní jsem filmu dal také 3 hvězdy, protože ta je dokonalá a leckterému filmu chybí. Jenomže na akci nelze postavit celý film, takže když snyder natočil 300 nebo watchmeny měl nějaký pevný základ a dohled studia jenomže zde to nebylo a tak vznikla nudná slátanina s provařeným scénářem sexy se tvářícími teenegry a stupidním příběhem u kterého po 10 minutách víte, jak skončí. Docela by film fungoval jako videoklip či jako hra ale ne jako blockbuster. Jo zacku tohle nevyšlu doufám, že se příště zlepšíš.