Echo (2024) (seriál)

Co to bylo kurva? Další Marvelovka a další hovno, achjo. Proč by si někdo v Marvelu prostě řekl, že by byl dobrý nápad udělat seriál o postavě, která nemluví. To je snad to nejhorší na tom seriálu, chápu, je neslyšící, ale ty scény jsou pak nudný jako prase. Chápu, že za to nemůže, že to není chyba herečky nebo co, ale když už to nasralo i Kingpina, kterýho už nebavilo si hledat dalšího překladače, tak už na tom něco bude. Je to prostě retardovaný a jediný co během scény slyšíte, je OST nebo jak potichu mluvěj a pleskaj si o sebe ruce. Obzvlášť ve finále, kde to vypadá neskutečně vtipně. První co mě sere je, jak ten seriál vypadá tak kurva uměle. I zasraná motorka vypadala divně, fighty vypadali otřesně, borcovi flákne a týpeček se tam začne divně držet za nos, jakoby ho to strašně moc bolelo, a pak se vrátí k boji přesně ve chvíli, kdy zrovna Maya nikoho jinýho nemlátí, šaškárna. Další jsou postavy, na kterých vám tady absolutně nezáleží. Maya samotná, jak jsem říkal je prostě nudná, celý seriál jenom divně čumí nebo šermuje rukama + neudělala za celou dobu žádnou věc, za kterou byste jí vůbec pochválili, proč jí mít rád? Dále Daredevil, na kterýho jste možná už zapomněli, bo je tam asi 2 minuty a to dokonce digitálně udělanej, au. Pak Kingpin, který je tu dobrej jenom kvůli svým minulým seriálům, prostě ho jenom vymilkovali a vlastně i zkazili. Bonnie, která vás ze začátku celkem zajímá, na ní pak úplně zapomenete, protože tam za celou dobu nic neudělá. Pak její babička, která jenom hrozně čumí a je jenom bezdůvodně nasraná. A poslední Biscuit a starší prodavač, kteří jsou snad jediný v pohodě postavy. Pak flashbacky, který jsou úplně příšerný a celou dobu vás jenom serou a to tu jsou jenom proto, aby se ve finále všichni z toho flashbacku vrátili a spojili síly nebo co kurva?? Mrdám to nemá to cenu, další mrdkoidní seriál, který se zahrabe do propadliště Marvelu a nikdo si na to už nevzpomene. Lituju že jsem se na to vůbec musel dívat, ale MCU je MCU (začínám litovat, že na ten Marvel ještě koukám). 3/10

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Nuda, nuda a nuda. Jednu chvíli si myslíte, že už jste tak u druhé hodiny filmu, a jste teprve u první, kdyby to aspoň bylo zajímavý ale ani to ne. Zbytečný pokračování, příběh a těch 2,5 hodiny, který rozhodně nejsou natažený a zbytečný jak píča. Bohužel na filmu není moc věcí co bych pochválil. Jedině tak toho bílovlasého cápka, který je snad jediná postava, která se dá sledovat, protože ikdyž se Zeglerka celkem snaží, pořád mi přijde nesympatická i za tou podělanou kamerou. Vizuálně a tím zvláštně retro-futuristyckým stylem se jim to celkem povedlo. Bohužel tohle je všechno k plusům. Ty Hunger Games, o kterých má být film jsou strašně prázdný, bez pastiček, bez krve, je to jenom hnusnej a prázdnej Battle Royale proti postavám, na kterých vám ani nezáleží, bo naopak vás i serou. Jedině dokážu uznat aspoň tu napínavost, která tu malinko byla. Bohužel mimo ty Hunger Games nebo spíš po nich, se dějou věci, který nás vůbec nemusí zajímat, dobře to že se znovu uvidí je dobře, ale tam to mohlo skončit, proč to zbytečně natahovat na zkurvený dvě a půl hodiny. 4/10

Napoleon (2023)

No, vzhledem k tomu, že mě první trailer neskutečně chytnul a i z ostatních reakcí jsem upřímně čekal, že bude Napoleon jeden z nejlepších filmů roku 2023, jsem byl vlastně nakonec zklamán. Táhne se to pomalu (myslím tempo, děj jede tak rychle, že má zachvíli Vanessa šedý vlasy a všechno ostatní nemá ani čas se nějak vysvětlit) a bohužel ani ten Joaquin mi nepřišel nějak úžasnej. Nejhorší na tom filmu je, že se celý film dějou pouze 2 věci, války a vztah mezi Napoleonem a Josephine, který mě přestával po druhé polovině filmu bavit. Film mi tak po shlédnutí přišel takový suchý nebo plně nevyužitý. To ale k mínusům. Války, který jsem zmínil, jsou naprosto skvěle natočený a ikdyž jsou hodně opakující, aspoň se dají dobře sledovat a užít. Hudbička je taky fajn a krev mě taky hodně překvapila. No, film je jednoduše příliš krátký na 158 minut, proto chápu ten Directors Cut, který jsem neviděl. 6/10

Projekt Adam (2022)

Já nevim proč ale mě to prostě neskutečně bavilo. Herci jsou skvělý, akce je skvělá, hudba je skvělá, vztahy jsou taky skvělé, vypadá to skvěle a má to skvělou energii. Je to prostě skvělé. A ikdyž mi přišlo, že mladší Adam a starší Adam nevypadají a ani neznějí, že by byli stejná osoba občas, maximálně je to asi nejhorší věc na filmu. Nejlepší na tom filmu je ale ten nápad a následně ty skvěle emočně vypjatý scény. Za mě až moc underrated film. 9/10

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Když pominu ty lgbt a gen z sračky, který mě osobně vadí, tak se jedná o opravdu kvalitní seriál, který si nejvíce hraje s postavami a vztahy, skvělou komedií a vlastně i opravdovou "sexuální výchovou", která vás i trochu něco přiučí. Takže k postavám: Otis je slaboch, který za celý seriál stihl zlomit srdce třem holkám, což je absurdní hlavně proto, že mu všichni až moc odpouštějí, což je hlavní problém, protože je pak vztah například mezi Maeve absolutně nereálný a ve výsledku ani tak skvělý. Proto se víc Otis hodí k Ruby, se kterou zažil opravdu spousta skvělých a cute momentů a prostě se k sobě nádherně hodí, zatímco s Maeve se jenom hádal a navzájem se níčili. No a pak Ola, která mimo to, že je jedna z nejotravnějších postav seriálu, má zároveň asi nejzbytečnější dějovou linku mezi Lily. Dále Eric a jeho nabíječi: Eric naopak patří mezi ty lepší postavy, a to bez nějakého hlubšího důvodu, prostě je pozitivní a sympatickej. To ale pak Adam je celkem smutná postava, protože je tu opravdu šťastný jen párkrát a všechny jeho dějový linky jsou prostě depresivní. No a Rahime je tu opravdu jenom kvůli Ericovi, protože jinak je tu absolutně zbytečnej a proto vůbec nechápu jeho účast. No a Jacob je gigachad. Isaac otravnej krypl. Aimee ublížená pička a Jackson a Viv hodně v pohodě dvojka, která se každou sérkou zlepšuje. Seriál mě bavil, hlavně od druhé sezóny, která zároveň patří mezi tu bezpochyby nejlepší. No a nejhorší je čtyřka, která s tou novou školou, hrozně otravnýma lidma a atmosférou je akorát k posrání. Spokojenost na mé straně. 8.5/10

Pět nocí u Freddyho (2023)

Fnaf fanoušek nejsem, ale první hru jsem stihl zahrát, následně si zjistil nějaký ten lore a celkově jsem nabral nějaký ten hype na film, ale stačilo to? Ne, proto, abych si film asi více užil, bych pravděpodobně musel být extrémní Fnaf fanda, který se o to zajímá aktivně už nějakou dobu. Teď ale o filmu. Ze začátku mě film nadchnul a vlastně po dobu celé stopáže jsem se o film zajímal. Jenže s filmem prostě ve výsledku nejsem spokojený. Čekal jsem, že to pojede podobně jako hra, první noc, nic moc, druhá noc, něco sus, třetí noc, málem umře a tak dále následně do páté noci kdy bude například akční a stresové finále. No ale dostal jsem úplně něco jiného. Animatronici útočí jenom dvakrat za celý film a to proti lupičům a ve finále, kde to za moc nestojí. Dále z nich sice strach jde, ale postupně ubývá vzhledem k Abby, která se prostě začne společně s Mikem a Animatroniky.... kamarádit? Jako asi chápu, že je nechtěli využít jen k zabijení ale tohle bylo prostě zvláštní. Pak jsou tu vzpomínky, které jsou ještě divnější, protože byly fakt divný a mě do filmu prostě neseděli. Plus se to ve filmu několikrát opakuje a mě už to akorát jen sralo. K tomu se připojila Vanessa, která tomu fakt nepomohla. No a finále bylo mimo nějaký hinty na pokračování, které samozřejmě bude, ujetý ještě víc. Za mě je to jenom srajda pro děti. 4/10

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

No nemám toho moc co bych řekl. Equalizer filmy pro mě vždycky byly takový random akčňáky, který neuškodí ani neohromí a tak jsem to měl stejný i tady. Klasicky tady někoho totálně zřídil, krve je tu taky spousta, hudbička oproti předešlým filmům celkem plus, příběh taky trochu ujde a Denzel OK. Prostě celá tahle nyní trilogie je sice něco, na co asi rychle zapomenu ale tak na chillec dobrý. 6/10

Vyproštění 2 (2023)

Dvojka vlastně ještě lepší než jednička. Akce je lepší, One Shoty jsou lepší, atmsoféra a lokace jsou lepší, ale samozřejmě pořád to stejné. Scéna na vlaku nebo scéna ve věznici je mistrovské dílo. 8/10

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Tři a půl hodiny. To je délka tohoto filmu dámy a pánové. Asi nebudu jedinej, kterýho extrémně bolela prdel po konci filmu a že alespoň já si odpočítával konec filmu, abych věděl, jestli se mám jít už konečně vychcat nebo vydržet do konce. Neříkám, že je to nějak špatně, Scorsese nám chtěl jednoduše předat příběh, který se prostě nevešel na dvě hoďky nebo na další pokračování, ale jako prostě co si budem, je to trošku natažený a to tempo taky není nejrychlejší. Ale to je k délce. DiCaprio je absolutně skvělej. Film je taky nádherně nasvícený, vyštajlovaný a vypadá prostě fenomenálně. A příběh je taky celkem zajímavý a to hlavně na konci, kde přijdou následky a soudy, na který myslím do teď. Čekal jsem, že mě to unudí k smrti, což se nestalo, ale například film je podle mě lepší, než stejně dlouhý Irčan, takže spokojenost. 8/10

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

No. Nejslabší díl to asi nebude, trojka mě totiž nebavila více. Osvícený je to super (mluvim hlavně o baru) a pár těch akčních scének a brutalitek taky dobrý. Tam to ale končí. Postavy ale nic moc. Megan Fox je tu opravdu akorát jen proto, aby chlapům postavila péro a později začne být otravná a nudná. Jason Statham ujde. Sylvesterovi pak asi boleli záda a proto ve filmu moc dlouho nebyl. No a nakonec ze všech ostatních asi vyhrává Dolph Lundgren, který mi upřímně sedl. Dále pak zápletka nic moc, CGI je taky ultimátní binec, scénář je hrůza a režie taky. Skoro celý film je totiž na jediný lodi, ve který se děje všechno. Ale abych to jenom nehejtil, tak například akce to zachraňuje nejvíce, následně vztahy a různý joky sice nejsou nejlepší ale film to oživuje, takže se na film prostě dá dívat. No a ke konci SPOILER!!! - Absolutně nechápu, proč toho Sylvestera zabili, a pak nesmyslně a vlastně i celkem zbytečně vrátili. Chápu, že mu musel zachránit prdel ale to nemohl udělat kdokoli jinej?? No hrůza. 5.5/10