Game Story (2024) (seriál)

Hrozně jsem se těšil, ale je to jen zkratkovité a plné zbytečných rádoby vtipných prostřihů. Velké zklamání.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Na slovo maminka jsem ode dneška totálně alergickej. Je to pěkná podívaná, ale na prdel si z toho určitě nesednu. Za mě zklamání. Ten-ta-to měl/a/o chcípnout hned a možná by to bylo lepší.

Denní směna (2022)

Za mě good jednohubka. Co všichni na to plivete? Jestli někdo čekal drama s přesahem, tak sorry🤦 Akce má spád, vtípky baví. Krev teče, stříká po litrech.

Stíny v mlze - Klec (2022) (epizoda)

Laciné, toporné a chvílemi až směšně hloupé. Nevím jestli chci koukat na další díly.

Top Gun: Maverick (2022)

Kdo má rád Top Gun, tento film bude milovat. Je to opravdu lahůdka. V kombinaci 4DX v kině zážitek. Musím na to znovu!!!

Arcane: League of Legends - Season 1 (2021) (série)

Tak. Že začátku jsem byl v rozpacích. Ale od čtvrtého dílu si mě Arcane získalo. Vizuální stránka je nádherná. Spolu s hudbou to dává opravdu skvostný zážitek.

Poslední souboj (2021)

Fantastická záležitost. Tomu filmu se nedá nic vytknout.

Schumacher (2021)

To jako vážně? Pro fanouška nic,  kromě jeho začátků, zajímavého nebylo. Je to ikona motorsportu. Přišlo mi to prázdné, bez emocí. A po roce 2000, je 15 minut. Škoda. Opravdu jsem čekal dokument, hodný jeho jména.