Captain America: První Avenger (2011)

Vcelku dobrá komiksová podívaná, ale stopáž tomu filmu ubírá na spádu. Pořád to ve mě budí dojem klonu Indyho. A pokud srovnám vizuální pojetí, tak s technicky dokonalým Lanternem se to nedá srovnávat. 3 a 1/2*.

Green Lantern (2011)

Tak jsem si to sehnal. Je neuvěřitelné jak na tento film hází kdekdo špínu. Mě to bavilo fakt hodně. Minimálně jsem se bavil víc než u kapitána ameriky. Za mě fakt doporučuji už jen kvůli vizuálu, který je fakt parádní.

Jednoduchý plán (1998)

Co dodat? Téměř vše vyřčeno v komentářích. Na tento film jsem náhodou narazil na csfd a zaujalo mě vysoké hodnocení. Tak jsem pořídil, shlédl a fakt: BOŽÍ.

Hellraiser (1987)

Naprostý souhlas s Obitusem!!! K tomuto dokonalému filmu není co dodat!

Plod noci (1990)

Ultimátní šílenství. Clive Barker je na poli světového hororu ikona. Filmy, které si mohl sám režírovat, jsou takovou třešničkou na dortu v jeho šílené tvorbě. Bizardní obludy, které jsou více lidmi, než lidé samí? To stvárnění Midianu je vizuálně dokonalé včetně jeho obyvatel. Cronenberg dokázal, že není šílenec jen za kamerou, ale i před kamerou.

Auta 2 (2011)

Náš syn Cars zbožňuje( jsou mu čtyři), ale dvojka? Já nejsem zrovna odpůrce všeho kde se střílí, bouchá a nadává, ale toto je film který NENÍ pro děti. Vždyť je to akční film s infantilními hrdiny.

Zločin (2011) (seriál)

Seznámit se s originálem jsem neměl tu čest, ale pro mě momentálně nejlepší kriminálka, co jsem kdy viděl! AMC - BRAVO! Naprostý souhlas s "TomikZlesa"

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Po první sérii říkám ANO. Damian Lewis zase hraje jako o život, beztak si ho vyhlídli, protože se ženským líbí v uniformách. Claire Danes je posedlá Damianem Lewisem. Výborný seriál.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Díly jsou nevyvážené (v některých opravdu o nic nejde). Dialogy jsou někdy až pod průměrem a akčních scén je méně, než bych si přál. Ale to všechno nezmění nic na tom, že se fakt bavím. Frankovi všechna čest, že přišel s něčím, co na trhu chybělo. Po shlédnutí třetí řady a po polovině řady čtvrté musím poopravit hodnocení. Jedenáct z deseti! :-) No a musím opravovat. Se seriálem končím. Asi. Od šesté řady to jde strmě z kopce. Napětí nic, lidi mi jsou už protivně blbí, zombíci jsou už jen kulisa v telenovele, co se snaží být (možná už ani nesnaží) survival seriál. Negan je lejno, co možná trošku zaujal na začátku, ale teď je trapnej a otravnej a jak se zdá nesmrtelnej. Prostě" 6.serie ***, 7.serie ** a po pěti dílech osmé odpad. Jsem zvědavý jak to ještě budou držet při životě. Holt nic netrvá věčně. Sbohem, srdeční záležitiosti.

Francouzský polibek (1995)

Tento film se mi snad nikdy neokouká, tak jako se mi nikdy neokouká rozkošně ztřeštěná Meg Ryan. Jedna z romantických komedií, která nikdy nezestárne (doufám). Kevin Kline nepotřebuje žádný komentář, prostě COOL.