Fast Food Nation (2006)

To, že je to prošpikováno takovými herci na autenticitě jenom ubírá. Některé scény mi přijdou zbytečné a zrovna v tomto směru ukazovat těžký život přistěhovalce- no- Američan za ty prachy toto dělat nebude, tak to dělají Mexikáni (a ne jenom oni). A zbytek je o tom jestli jsou hovna v burgrech nebo ne. Já fakt nevím co si o tom mám myslet. Jako komedie je to nemyslitelné, jako drama nefungující a jako dokument nevypovídající a nezacházející do detailů.

Zkažená úča (2011)

No nebylo to špatné, ale ani bůhvíjak dobré. Jak říká moje žena: "K žehlení, vaření." 55%

Lars a jeho vážná známost (2007)

Bianca neumí moc anglicky a ukradli jí všechny věci, když se vracela z misie. Ukradli jí i její vozík!

Drive (2011)

Výborná hudba, jako vždy bezchybný Gosling a famózní Refnova režie. Miluji jeho dlouhé nesestříhané záběry.

Horor v Manile (2008) (TV film)

Od Joe Fraziera přebral nápad s jatkama a boxováním do hovězího Sylvester Stallone do Rockyho. Joe Frazier: "To, co dělá šampióna šampiónem je srdce."

Lemmy Forever (2010)

Chtěl bych jednou zajít do Rainbow na Jacka s kolou a pokecat s Lemmym! "Sex trvá půl hodiny, někdy hodinu, ale rock´n´roll pět hodin, proto jsem se asi nikdy neoženil." Famózní záběr ve studiu, kdy zapíjí prášky na diabetes a tlak. "Říká se že jste měl 2000 ženských. To je fáma jenom asi 1000 a na to kolik mi je tak to není tak hrozný ne?"

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

NATHAN: "Udělám s tebou rozhovor, otázka první: Měls někdy sex s ovocem?" SIMON: "Vrať mi můj mobil." NATHAN: "otázka druhá: Byl to meloun?". Série 1.- 95%, série 2.- 90%, série 3.- 55%. Škoda, že ve třetí sérii není Nathan, dost to utrpělo (něco jako The big bang theory bez Sheldona). Je tady také vidět, že scénáristé dost vaří z vody a režijně se také dost pohoršila. Dobrý díl střídá špatný (ten s Hitlerem je totální odpad). Co je v celém seriálu bez chyby, tak to je hudba.