Deyw

fčelí méďa

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 17.4.2018  07:34
    10x10 (2018)

Mel sem ocekavani velke, kvuli evansovi, protoze ho mam dost rad..mno ze zacatku to vypadalo vpohode, ale pak se film strasne pokazil a stala se ztoho takova divna nezazivna kravina v nadhernym dome.. skoda.. :(

• 21.7.2016  00:55
    12 opic (1995)

brad pitt je buh.. seru z nej jeste ted...film na pohodu, bavi a hlavne diky tomu magorovi se na to budete chtit divat.. :D

• 25.7.2017  11:01
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

tezko hodnotit.. serial sem sjel celej za dva dny - coz o necem svedci, pak to celkem ztracelo a zajimala me clayova kazeta..a pak vzdy co bude dal..pak nic nic a dost intenzivni scena podrezavani zil..jak se cukala a brecela atd atd..to bylo dost silny..jinak nevim..kdyby to byl pruser tak na to necumim, ale zase to nebylo tak extra, prvni dil byl nejlepsi..pak posledni cca 3.. zbytek zbytecnej..je to 3-4hvezdy..dam 3 a uvidime s cim prijde 2 sezona.

• 28.5.2018  19:23
    13 Reasons Why - Season 2 (série) (2018)

zbytecna sracka..nehodnotim nebo by lital odpad!

• 4.11.2017  08:48
    1922 (2017)

ty vole..! thomas jane hraje rolnika jako svine! zapletka je skvela..pekne se to tahne depka,policajt..vsechno skvely..atmoska ujde..potom to vrcholi a rikam si kurva dobry..a pak ten konec ty vole..to zase zkurvili vsechno..takhle jen nejlepsi rozslapnuti krysy ve filmu a thomas jane a jeho prizvuk a role rolnika.. 2/5 nic moc.. :(

• 11.1.2014  01:36
    2 zbraně (2013)

Ty vole..ono to nebylo vůbec špatný..bavil sem se..mark je prostě mazák...akce,napětí,humor...všechno je tu, kde humor přebíjí zbytek, takže spokojenost, vůbec sem se nenudil. jestli si mi objednal palačinky tak ti ukopnu prdel..doporučuju :)

• 9.4.2016  12:20

Celkem sranda..super titulky na konci.. :D jinak je to klasicka jizda plna blbych vtipku, ktera docela jeste funguje.

• 6.11.2018  11:11
    22. míle (2018)

slusna mlaticka..nebejt debilnich o hovne kecu marka s totalne debilnima strihama tak je to akcnak jak prase...takhle je to jen dobrej akcnak utopenej ve srackach - zaver slusnej, prestrelka prez celej film slusna..silny 3*

• 17.6.2018  01:09

drive v kine to byla pecka jako svine..prvni seznameni s murphym..asi jeho nejlepsi role pokud nepocitam blindery..zombie horor bez zombies s atmoskou a lidma co sou svine..legendarni prepad vojenskyho tabora - PS: a ta muzika je do ted naprosto bezkonkurencni!

• 24.4.2017  17:40

jeden z nejlepsich filmu na svete... this is where we hold them ! this is where we fight ! this is where they die AUUUUUUU

• 30.10.2016  03:05

Bavilo me to hodne...super podivana..bomba..hudba jako svine..chci dalsi! :-)

• 13.8.2016  22:08
    47 metrů (2017)

jeba jako hovado...napeti 110% ! lepsi film se zralokem od legendarnich celisti sem nevidel...kurva yes! PS: skoda konce, melo to skoncit tak jak to melo skoncit...PS2: pochopis az uvidis, ale je to jeba !

• 10.7.2018  23:59
    48 hodin (1982)

nejlepsi role eddieho a nolta! :D je to prdel..hlasky jak krava..nadrzenej eddie hlasi jako dabel a nolte drsnak co chlasta a vsechno ho sere.. :D dobrej zaporak,hudba z komanda, klasicky herci ty doby - indian billy z predatora, sully komando..klasika :D

• 17.6.2018  01:20

nejlepsi sandleruv film..cubka porad zapomina a proziva jeden samej den..sandler se snazi ji zbalit a zmenit..tohle muzu a kdyz na to narazim v tv tak si to dam vzdycky s radosti.

• 1.4.2018  22:25
    96 hodin (2008)

Nechapu, ze sem nehodnotil..byl sem na tom tenkrat v kine a chcal sem ztoho hodne dlouho..hned po tom legendarnim telefonatu sem vedel, ze to bude pecka jako kreten..no od filmu sem necekal nic a je to jeden z top filmu co je... nejlepsi role Liama Neesona, kterou se zapsal mezi elitu - seznam nepocitam. nechapu, ze ty joudove tomu nedali oscars..top film roku 08!

• 10.4.2011  17:25
    A-Team (2010)

nemam námitky.. :-) super akční řež...rampage byl skvělej stejně jako v pride a pozdeji ufc :-)))

• 10.6.2018  03:37
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

jeden z nej serialu co znam, herci sedli jako svine..hlaska jedna za druhou..jak mu hodi ten debil to kafe :D skvelej sef firmy a hellshorses a electricsexpants je zlatej hreb :D

• 30.1.2016  01:57
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Pilot navnadil, hodnoceni pridam po cele serii, ale vypada to slibne. 3dil totalni wtf a nahdera...zasral sem kreslo.. :D nedokazu zhodnotit...je to neco mezi odpadem a 3hvezdy...nic moc!

• 6.11.2018  11:13
    Alfa (2018)

jak mam hodnotit blbej film, kterej me rozbreci protoze tam chcipe pes ?:( krasna kamera,zabery,priroda,vlk,hnusny dite...no je to bajka o kokotu co se "ztrati" a hleda domov + pes...no nebudu machrovat pochcal sem se.. :(

• 19.5.2017  09:40

skvely navnadeni na film a uvedeni pred covenantem. :-) hype maximalni!

• 4.6.2017  19:59

skvely navnadeni na film a uvedeni pred covenantem. :-) hype maximalni! kino jsem uz nestihl (ja vim sem kokot) takze cekam na BR

• 2.4.2018  21:50
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

kinnaman je buh!

• 12.12.2017  22:59
    American Horror Story (TV seriál) (2011)

1 - serie byla skvela..2 - serie jeste lepsi o trisku, blazinec byl skvelej a nazi doktor co delal pokusy byl fakt dabel.. 3 - serie uz se to sralo... 4 serie - to se mi uz moc nelibilo... 5 serie - lady gaga hotel...docela dobry takovy slabsi 3hvezdy.. 6,7 serie - odpad..

• 5.10.2016  22:14

No...zacatek slibnej..silenej nazi doktor, kterej dela pokusy na kretenech byl hodnej slusnej..pak vstoupil dabel do ty blby nany, ktera si to uzivala a psychiatr, kterej si bral domu holcicky a brecel nad nima, ze jsou jeho mama mi pripominali mojeho retardovanyho kamarada, kterej skace jak mama rekne...jinak se ztoho pak stala pekna sracka, ktera byla uplne o hovne a nejakej ufo unos to nezachrani..pulka pecka, ale pak prujem neskutecnej...nechapu vole jak to nekdo takhle mohl posrat ! 3 a kus !

• 19.10.2016  21:58

super zacatek..pripominalo to saw, reseni pripadu..potom trosku upiri romantiky a pak se ztoho stal hroznej plebs...nejvic me bavilo vysetrovani pripadu a historie hotelu, kdy si hotel postavil masovej vrah aby mel svuj mlejnek na maso, ktereho Evan Peters zahral bravurne..uklizecka byla taky fajn..jinak hrozna sracka.. bohuzel :(

• 23.9.2016  06:00

Prvni serie si zaslouzi urcite 4hvezdy i kdyz to skripe..napad super.. ale nekdy to byla fakt slabota a vypln zbytecnych kecu..jo bavil sem se dobre..necekal sem nic a zaver prekvapil i kdyz to bylo celkem jasny.. :)

• 23.11.2016  23:10

Dobry..prvnich 5dilu dobry super bavil sem se..pak se ztoho stala docela picovina ale uslo to a pak od 8dilu se ztoho stala troska nejvetsi na kterou sem se ani nemel divat, totalni picovina a zabijak cely nadejny serie..ty vole uz nikdy vic...chtel sem dat dve ale asi dam jednu, protoze to byla sracka neskutecna!

• 3.5.2018  00:44
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

vzdycky na to cumim pred spanim.. :D pohoda na usnuti..synove a narubanej tatka stavi motorky :D nic vic :D

• 13.3.2018  21:28

Hodne dobrej film..pro me top role coopera..clint zavalel..top film

• 19.3.2018  10:12

Na tu dobu neskutecnost..premena ve vlcaka pri bad moon songu je legendarni! tu si budu pamatovat do smrti..oskarek zaslouzenej masky jako svine na dobu..bohuzel dneska uz je videt to datum a tak zustane v hlave jen ta premena a scena z metra.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27