Obchodníci s bolestí (2023)

emily a evans a podvody,intriky, lzi a povrchni lidi..bylo to celkem utahany..idealni jednohubka na netflix

Oppenheimer (2023)

3.8 IMAX 70 posralsemse 4.8 Cinestar Nebudeme resit pribeh, kterej je proste vzdycky stejnej, ale udernost a vtazeni je u obou kino formatu tak neskutecne rozdilna, ze musim uznat kvality Nolana a vlastne vsech zucastnenych... recenze IMAX70: Neveril jsem, ale tenhle film v IMAXu je jina liga, naproste vtazeni do filmu a udiv jak je vyuzity imax format, kdy na platne je vsechno tak dokonale a presne, kazdy zaber je neskutecna podivana a scenerie na pousti jsou tak famozni, ze clovek nema slova..prvni cast je takova sonda mozku genia, ktery je vyjimecny a clovek se vlastne spis seznamuje a je naprosto odpalenej tou kamerou a velkoleposti IMAXu..prostredni cast je asi nejvetsi narez co se da zazit, kdy se tempo konverzacnich prestrelek zmeni v tizivou az hororovou atmosferu, kterou hypuke a nabiji neskutecna temma hudba a kameraman opet dava takovy shoty, ze z obrazu a hudby jde doslova strach a mraz po zadech...neskutecna emocni zdimacka co bude s lidstvem/svetem, kdyz se zmackne to cervene tlacitko..tohle je proste tak famozne natoceno ze jsem si musel menit trenky..potom jde film do presahu, kdy je vlastne na rozcesti a nasleduje moralni dno a premysleni o tom co jsme to vlastne udelali, kdy zaver filmu a pohled Murphyho mluvi za vsechno.. naprosto jedinecny film a zazitek 5/5 recenze cinestar: Zde to bude kratsi a horsi, film jsem jiz videl a vedel jak ma vypadat, obraz je urcite cistsi nez analog, obraz je mensi (a to o hodne 😞😂) coz by nebyl problem, fakt to bylo vpohode, ale nepusobilo to uz tak velkolepe..ale nejhur na tom utrpel zvuk, jako priklad dam mrazivou az hororovou scenu, pri ktery byl celej sal v IMAXU uplne v tranzu a slapalo to jako svine, tak tady to bylo uplne chcipnuty..bylo to potichu a stydim se za celej cinestar, ze takovejhle film davaj do mensich salu, ktery jsou proste zvukove vprdeli..jako sorry ale lepsi zvukovej podkres si udelam i doma ty vole...shame on you... tezko by se mi to hodnotilo videt to prvne v cinestaru..film za to nemuze, ze jsou to amateri...ale jako kdo jste to nevidel, valte do IMAXu, presne tohle je ten film co chcete videt tam...a posledni vec --> tenhle rok bude rekordni pro oskary za jeden film, opiee sejme vsechny 👍😊

Pavučina (2023)

Strasne super vec, takovej koktejl zanru jsem dlouho nevidel..film si vas taha az do konce, kdy po kazdych 30min switchuje a vy mate drzku otevrenou..homelander tu jede totalniho zmrda a je radost ho videt konecne i v nejakym top filmu..jsou to strasne nabity a silny 3hvezdy --> film tahne dolu malej rozpocet a cgi monstra.. ps: zkurvena zed! ted to slysim taky!

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023)

Nechapu hodne veci, ale to ze netflix chce mit svoji spionazni akci a natoci to jen v posranym 1080p bez DV, kdy to fakt vypada otresne to bych jim nafackoval..jinak se film snazi o kombinaci bonda + pravdive lzi bych tak rekl - akce strida humor, ktery je tu porad, ale je slabsi, takze si toho clovek nevsimne dokud nekdo nezahlasi fakt nejakej banger totalni ---> dost lidi hodne prekvapi twist, krerej je necekanej a je fakt dobrej, jakoze asi to nejlepsi z celyho filmu..akce je dost, ale je nevyrazna a nic moc - zase krome 1pasaze je to celkem nudna rutina..kamera,strih standart..Gal Gadot se snazi, ale sama to neutahne a fakt to pusobi jak lidl james bond/MI --> ty herci kolem Gadot jsou proste nic moc a clovek si zapamatuje jen 2postavy..objektivne je to na 2/5 a na jeden nudnej vecer to zabavi, ale nic vic... 🥺 ps: 3ti hvezda za wonder woman musi byt 🫵 edit: okej uz prisali 4k a dv/hdr tak si to dam jeste 1x 👍

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Slabsi jak 1serie, kvuli pribehu - zacne se tu motat vic postav a Reacher uz neni stredem pozornosti, takze nema tolik prostoru na hlasky a bejt vtipnej, ale obcas tam je granat jako svin..skvely gagy jsou tu ale od ostatnich a je to pora fajn..tesim se na 3serii na snehovou bouri 🤌 4/5 amazon ma ted fakt asi nejlepsi series 😇

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Takhle...ta nenavist vuci snyderovi tady je dost brutalni --> nechapu celkem, ale to je fuk.. Kdyby jste vy kreteni sledovali fakta, tak vite ze PG13 sestrih a Rko tzv. directors cut nebyl Snyderuv napad, ale Netflixu - coz absolutne nechapu, proc mu to zase takhle rozesravaj.. takze hodnotim PG13 verzi co je ted na netflixu, pote pridam Rko. Rebel Moon PG13 Nutno podotknout, ze se jedna o prvni cast pribehu, kdy se rozehrava pribeh a vlastne se nam predstavi vsechny strany a HL. postava Kora - ta ma podrobnejsi lore, nez kdokoliv - probehne zde nekolik flashbacku a projde se jeji childhood a motivace..ostatni postavy jsou tu vzdy predstaveny skrze nejakou vyzvu / prekazku kostra filmu je tedy fakt primitivni a pusobi jak sestrih budovani armady Rebelu, kdy vzdy nekoho nekde najdou a ten ma nejakej "fight" aby se knim pak pridal.. Dialogy totalne debilni, akce bez Rka je takova nic moc - spatna ale uplne neni - dost ji kazi nelogicke slowmo, ktery nekde fakt vubec nedava smysl - napriklad kdyz nekdo nekam bezi a najednoj se to zpomali na 2minuty a clovek si rika kurva proc... artove se mi to libilo - vypadalo to jako takovej warhammer.. kamera je obcas fakt skvela - nalet pres pole, pavouk fight, kora ve skladisti (dementni slowmo to nici) - nalet skrze vodu. Kora me bavila nejvic, lidl momoa nvm a vlastne ostatni postavy zatim do poctu.. Nenudilo me to a bavil jsem se - moc nechapu ty 1-2hvezdy to je fakt ulet..takovy hovno to neni.. ps: hudba je taky super.. to intro - ten presun na koru na planetu je proste snyderovina a me se to libi 🤌 3/5 🙂

Rychle a zběsile 10 (2023)

Nodoprdele...Aquaman tady kralem! Ten magor je naprosto epickej a silenej...nejlepsi zaporak Fast ever...ten to tahne a pokazdy, kdyz je na scene tak se clovek bavi..je to skvelej kontrast,kdy Diesel jede moudra o rodine a pak prijde Aquaman, krerej je uplnej opak, ze rodina je sracka 😂😂 Neskutecne hot Brie je tu skvela, ale tvle vic ji tam davej! celkove je to naslapany takovej cast tvle pro akcni vyplach je neskutecnej...je tu nove jeste Reacher 🤌 duo rodrigez, theron je taky hot 🔥 potesi wonder woman a statham tvle uzil jsem si to jako svina...je videt, ze je to 1cast konce a ja uz chci pokracovat tak davej! 👌dam 3/5 ale extremne jsem se bavil a doporucuji vsem 👍

Saw X (2023)

saw iz bek biceeees! 😍

Shazam! Hněv bohů (2023)

Necekal sem nic..dostal sem dobrej zabavnej komiks, kterej je spise tymovka a rodina zabava..strasne nasypany hlaskama, velkolepe a ty zkurveny housle me totalne dojebali 😀😀😂 skoda ze to propadlo, uprimne me to bavilo nez kdejakej marvel od infinity war..takze tak..skvely a doporucuju 😇 ps: uz jen kvuli tomu peru a zkurvenym houslim to musite videt 😀

Silo (2023) (seriál)

Brutalni natlak na palici..silo je takovej vault z falloutu, kde se deje neco pekne zkurvenyho..nikdo nevi proc tam je a vsichni jsou zavisly na generatoru, ktery ma na starosti skvela Rebeca..tvle ja bych ji chtel doma na domaci prace! Totalny nasleh, kdy kazdej dil taha emoce..brutalni zavislarna a kdyz nekoho poslou uklizet tak clovek nedycha..a kurva ten konec..normalne kdyz to skoncilo tak nastala prazdnota a nevedeli jsme co delat..ihned druha serie! supsup! potrebuju to hned 🥹 naprosto skvele postavy,dej..vsechno..