Čas (2021)

Jo cekal sem sracku..celkem srackove to bylo, ale ten konec byl zase top 😂 ale uz to slabne muj indicky priteli..priste to chce kurva pridat!

Dexter - Studený start (2021) (epizoda)

10/10 ten zacatek s hudbou byla dokonala harmonie..no a poslednich cca 15min jsem ani nedychal a brecel radosti a uspokojenim!

Expedice: Džungle (2021)

Ja ho proste miluju! neskutecna zabava! bavila se cela rodina! 😂

Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)

no to byla kktina..jen ten winter soldier a zemo koukatelnej..jinak shit totalni.. 😒 takovy nesympaticky herci vsechno dpc a to na silu pasovani cernyho kapitana ameriky to bych blil dpc..jo jeste gsp potesil ale mam nejvetsi chut dat odpad..za tyhle tri kluky ale dam 3hvezdy z litosti 😒 marvel jde doprdele..po endgame je to sama sracka

Gaia (2021)

amaterska sracka co vykradla last of us...totalni blbost...uz nikdy ty vole! davam hvezdu za kluka dementa!

Godzilla vs. Kong (2021)

ja to napalim...libilo se mi to vic nez godzila 1,2 i kong ostrov jebek - godzillu z 1998 nepocitam to uz je dneska celkem shajze..tady mam sceny co me dojali (ta holcicka s kongem) sceny co si pamatuju a sou badass (bitky a celkove) a co me tam sralo byla ta mechagodzilla - proste divna no..a vyhazel bych ty lidi a vsechnu omacku okolo a nechal tam rezbu od zacatku do konce, ale i tak spokojenost - kdyz se stretl kong s godzillou bylo to epicke a kurevsky dobre to vypadalo (hlavne finalni fajt) davam plnou palbu - nejlepsi ze serie !

Great White (2021)

dalo se na to koukat...pekna herecka, gumovka zralok co je tam malo a prachy si nechali asi na finale, ktery vypadalo jakstaks...na nudnou nedeli dobry..

Jolt (2021)

OuouOu --- cekal sem neco jako crank - cubka trpela strasnym vztekem, elektrika ji pomahala ho krotit..joo kate je kost a mliko fakt pekna, akce by sla, ale je to tak blby az to proste nudi a nikoho to nebavilo ke konci.. 🥺 herkules byl dobrej kate nasrana jak prase, 40min to bavilo ale pak tomu dochazi stava...skoda 😢 ale dam udreny, slaboucky 3/5 - ale objektivne je to tak na 1-2/5 ale kate mam proste rad

Kosmický hřích (2021)

ty vole...frenk a bruce v totalni mrdce...tesil sem se na nejakej mix the surge, ale je to v prdeli..nikomu bych to nepral tenhle film.. je to bolest :(