Venom 2: Carnage přichází (2021)

ty vole to bolelo.. 😢 tak znicenej sem dlouho nebyl..cekal jsem cokoliv ale tahle snuzka klipovych sekvencich, kde se strida snad jen 5mist me absolutne nevzala...hardy jede to svoje, ale uz to nestaci..zaporak akce proste nic extra..par dzouku se taky moc nehodilo (hlavne ten ke konci) no nvm tvle..zlata jednicka 😔 sem na udrenych 3* ale pocitove jsou to 2* dpc.. 😔 nechapu co to ten opicak cezar vytvoril tvle..🥺

V/H/S/94 (2021)

prvni pribeh by sel 1/5 diky monstru..pak ten wolwenstein pribeh by sel na 3/5 a jinak je to prazdny a spatny.. :(

WandaVision (2021) (seriál)

tvle nic moc..telenovela se skvelou wandou, obcas sranda obcas nic..no libilo se mi to zpetne vic nez falcon, ale to proto, ze wanda je laska 😍😂 jinak spatny tvle..unudilo me to a uz sem chtel konec.. 🫳 lepsi 3*

Yellowjackets - Pilotní díl (2021) (epizoda)

ty vole nuda...tesil sem se ze na domorodeckej narez a misto toho se tu prolinaj 3casove linie - 1les - teen cubky 2jak jsou stary jedny spi cerny dite ve skrini,rose resi nevery, dalsi ani nvm kdo jsou...3teen cubky jejich skolni zivoty sikany,rodice napicu...a je to proste nahovno..nebavi me to!

Zhi chi (2021)

Ty vole..temna drsna kriminalka v zasrany spine..jeste jak je to cernobile tak ztoho ten hnus vynika..az sem skoro citil smrad z tv dopici..film se odehrava vicemene na stanici a v odpadkach.. hodne silna kamera a prostredi, vrah ujde a pointa a finale je hodne v topu, jen skoda, ze ten zacatek toho asi prozradil vic nez chtel..jako peti kvalt to neni, ale hodne dobry, pokud vyjde barevna verze tak to zkusim.. 👍 4/5

Zhoubné zlo (2021)

jakoze dobry, ten napad nebyl spatnej, ale bylo to cely takovy weird a divny, ze se to nedalo brat vazne...scena na policajtech byla top z celyho filmu..konec docela ocekavanej..nebylo spatny 3/5

Zvrácená (2021)

tyvole negan vzteky rozslape zkurvenou panenku a rozjede se kolotoc..cubka chodi porad ke zkurvenymu stromu - kde chytne sluch i rozkeca se (jo je nema) negan to nahrava ale je to starej ochlasta, takze ho ma kazdej vprdeli...no a tak nejak se tu objevi cubka z kruhu bez hlavy a snazi si to hrat na neco co neni...je to bidny, ale negan je proste sympatak, takze to slo..ale ty vole to uz nikdo neumi natocit kurva horor ?! 🥺

Archiv (2020)

nudilo me to tvle..typek mel pekny roboty no, udelal tri, jednoho uplnyho kokota krabici, druhej uz mel kolecka ale furt zkurvena krabice, treti hot chick ktera ho chce pichat a zkurveny krabice zarlej a ujizdej do more - borec je vyndava a opravuje..nic moc ty vole, jediny co bylo dobry byl twist a konec, nevim jestli to bylo tim ze to byla uplna kokotina a pak to prekvapilo, nebo nvm...2/5 za konec 🥹