Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Pilot jako hovado!! úderný jak prase...tešim se na další díly a vůbec na celou první season!! Bruce je bůh! Pilot nejlepší ze všech...musel sem si ho pustit 2x...jinak je poznat rukopis ostatních tvůrců a díly maj různou kvalitu...ale Bruce si to užívá jako prase a to prostě baví...dá se na to koukat pořád dokola..a ta muzika to je slast ! 1-season- 90% Hodnocení po první season! "Páni. Když jsem tu byl naposledy s holkou, doufal jsem, že si vrznu. Moc mi to ale nevyšlo. Zase jsem si ale motorovkou uříz ruku. Byl to prima víkend." Tak to seru!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Super akční nálož....takhle tahle série měla začít a vůbec bych se nezlobil...první díl dobrej pak už jsem ktomu měl odpor a ani nesledoval, až zase od právě fast five a je to neskutečná změna...teďka je to správnej akčňák a díl od dílu šílenější a větší nářez, i obsazení...paráda akce jako prase, ani chvíli sem se nenudil a tak to má být... plnej počet..

Temný rytíř povstal (2012)

Nemam slov...Závěr jak má být..kdo neviděl nežije...byl jsem na tom asi 10x v kině... pro mě nejlepší film.. celá trilogie je must have...obrovské díky všem kdo se na této trilogii podílel.. R.I.P. ledger.. :(

Interstellar (2014)

Filmovej orgasmus...kdo nevidel jakoby nezil.. - pro me nejlepsi nolanuv film..

Hačikó - příběh psa (2009)

Asi nejlepsi film co sem kdy videl...Zadnej jinej film semnou nedela to co haci...TOP nemam slov..kdo uvidi tak pozna jak moc silnej tenhle snimek je... update1: videl sem na youtube zaver filmu a nabrecel sem si kybl..nejkrasnejsi film na svete!

Predátor (1987)

Nadčasovej film... Nadfilm filmů... Nejlepší film v historii...? Nejlepší monstrum v historii...? Nejlepší Arnoldova role vůbec...? Nejlepší Hudba ve filmu...? !!! ROZHODNĚ ANO !!! PS: ted jsem to videl zase a je to proste jeden z nejlepsich filmu pro me..muzu cumet porad!

Batman začíná (2005)

Nevim jak začít...zkusím začít tim, že batman je pro mě víc než ostatní hrdinové z komiksu...batmana jsem hltal od malinka jako animák...poté verzi od Tima Burtona...hltám všechny komiksy,hry,filmy s "temným rytířem"... Každopádně, když jsem viděl dark knight begins - mám namyslim batman...tak jsem sral blahem netopýry...viděno v kině snad 5x...doma originální CE edice BR...teď, když jsem se na to znovu dívál tak si všímám všech detailů...tohle je tak propracovaný a vymyšlený už od samého začátku, až do konce trilogie...vybrat si 10filmů z celýho světa, tak beru celou trilogii... všechny se mi vejdou do TOP5 filmů světa... Nolane bravo,bravo...vytvořil jsi kultovní záležitost...která překopala veškeré žebříčky a hodnocení filmů...ještě jednou BRAVO...kdo neviděl jako-by nežil..

Fighter (2010)

Tohle bylo něco..Bale jako z*sranej feťák co kurví bráchu s boxerským talentem..hned bych mu dal levej hák! Banda pošahanců v jejich početný rodině, kde bylo víc sester, než máme záchodů v paneláku...docela hnusnej pohled, ale co člověkovi nakope prdel ho postaví na nohy jako nic jinýho, tvrdá dřina a sebeúcta jsou tím důkazem, srdce lva nechybí, a dokonce bratr si taky sáhne na dno a ze dna se vyhrabe jako v batmanovi z jeskyně...takže..když se chce zvládne se všechno! ještě teď bych jí napálil tomu z*rdovi co markovi kouřil pod nos po tréninku! Here i go again!

Pot a krev (2013)

No tady nejde jinak..brečel jsem smíchy od začátku do konce...tohle byla totální destrukce..ještě teď mě bolí břicho...trio tílkáču v čele s markem a johnsonem nemá chybu..ten černoušek hrál druhý housle..ale dobrý..masakr musim se jít napumpovat..1..2..3..4..5 dont stop! fakt skvelej film..dwayne a marky mark v nejlepsich rolich..fakt bomba..i believe in fitness!

Na život a na smrt (2013)

Sakra! chci bejt členem Navy SEAL! Kdo dal míň jak 4hvězdy neni chlap! Nebo neví kdo je Marky Mark! Cmon feel it...chlapskej film jako svině, kdy přátelství hraje asi největší roly...seru na to, že mu ustřelí 2prsty, a ještě za odměnu dostane do těla a nohy, ale že v takový situaci je člověk schopnej udělat všechno pro to aby přežil..určitě si myslim, že kdyby mě nekdo nakouřil a abych přežil tak bych se nedíval jestli skočim z 10 nebo 20ti metrů a prostě skočim a udělám všechno abych přežil..a to že týpek je rozšlehanej na sračku a veme parťáka a tahne ho dokud sám nechcípne je prostě srdcová záležitost, kde v reálu někoho zabíjí a ostatní jen přihlížej jakoby se nic nedělo a pak tam nebyli! Tohle je o přátelství a česti! Kurva ve mě ještě proudí emoce..všechen ten humus, ale film je to výbornej,perfektní,kurevsky dobrej. Jako + beru mojeho nejoblíbenějšiho herce (Mark!), hru na city, hlavně s hudbou a dokonalou scénou, skoro slzy dou ven. Škoda debilních scén ke konci, ale zase tak debilní nejsou, když to bylo i v orig. předloze (kniha). Nejlepší film roku. Nejlepší akční film. 5/5