Bumblebee (2018)

nejlepsi transformer film ever!

Black Panther (2018)

nvm no..moc me to nebavilo..ale to je tim ze tam je furt cerno.. :-( PS: Nahodou jsem si to dal znovu a ten vizual je naprosto bozskej, rip black panter -- docela me to nalakalo na wakandu // jo a ps- WAKANDA !!! ps: creed tu dostal pres drzku 😂🥺 asi posledni dobra marvelovka >> jako fakt tvle.. 🫳

Znamení (2002)

Ztohohle sem byl driv posranej - to pole vole me desi do dnes! atmosfericka pecka navic se skvelym duem gibson,fenix - asi druhej nejlepsi film inda po 6smyslu! pecka

Na návštěvě (2015)

dost dobry..sice par blbosti bylo..ale ten twist/zaver byl fakt sleha a top! ind ve forme!

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Tenhle dil sem nikdy nevidel az ted v vedeckyho duvodu.. :D kurva to byla chyba..kdyz to vznikalo tak to muselo bejt nadejny (herci z1 a caine) ale tohle co se stalo vole to me poser..ja se zechcal smichy :D doufam ze ten reziser chcipnul a nikdo po nem uz nestekl od ty doby..mel by mit zakaz tocit filmy - o nekolik let starsi film kterej vypada lip se jentak nevidi..porad objevuju a uctivam jak jsou jaws1 pecka a ostatni dily jen priziveni..fuj vole! ted se divam a lol ten reziser je uz mrtvej :D ale sracky tocil dal..kokot

Čelisti 3 (1983) odpad!

Ty vole ja sem prase zasrany :D tohle se mi driv libilo..a to sem driv ani nevedel ze vtom hraje denis quaid..ty kravo ten debil denis vleze do kazdyho pruseru :D je to strasny ty vole..to je proste v prdeli..hodnodeni jaws1 by bylo 100% a jaws 3 by bylo 0% :D uplne zbytecnej film a uz to nechci nikdy videt - jestli bych nekdy nasel tu kazetu na ktery sem to mel tak ji hodim o zed !

Čelisti 2 (1978)

Tvle driv sem to uctival..ale ted to bolelo..strasny..herci..strasny..zralok..strasny..uplnej upadek proti jednicce..vsechno spatne..ale to je taky dobou vzniku..abych nehejtil tak hudba byla dobra (z jednicky) hlavni hrdina byl dobrej (z jednicky) par zaberu na zraloka pri hudbe bylo tak dobrych (z jednicky) a konecny placani do kabelu byl konecnej finish tohohle utrpeni a horici loutka zraloka na zaver tresnickou na dortu..ale memories,hudba,zralok,rob..proste dam 3*

Sendero (2015)

ty kravo..nejdementnejsi kravy na svete..to se musi videt ty vole :D ja sem se pochcal :D achjo vole :(

The True Memoirs of an International Assassin (2016)

Tohle se mu vubec nepovedlo..nudna chcanka..zadnej dobrej dzojk nebyl..nema smysl se na to divat.. ztrata casu..hvezdu za kevina mam ho rad a tu zenskou kterou nikdo nezna..

Profesor v ringu (2012)

Celkem prdel..kdo to ma rad toho to bude bavit..bas je demon :D