Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Celkem bombička seriál..škoda, že neni řádně ukončen..nejvíc mě bavil Randy, kterej mi připomínal jednoho mojeho kamaráda a ten vlastní csfd také, takže až si to ten krypl přečte tak mě bude otravovat.. :D je to boží a Earl má vkus na muziku! vždycky, když tam pošle nazarety tak se bavim!

Mariňák (2005)

Jake skvelej,valka skvela ikdyz zadna..:D pribeh pratelstvi a zivota..hodne dobry 😊

Mistři hazardu (2005)

kurva ja chcipal.. :D nejvetsi jeba se scotem! kam se na to serou ty debilni prcicky!

Mr. & Mrs. Smith (2005)

pravdive lzi s angelinou a bradem.. :D hodne dobry a zabavny..kdyz nekde davaj tak se zakoukam a bavi me to porad.. :)

Ong-Bak 2 (2005)

Zatim nejlepsi Tonyho Film....klasika ve svym zanru ...reknete..uz ste neco takovyho videli ?? Kdyz sem to videl poprvy tak sem mel hubu otevrenou a naslintal plny 3 kyble...na tohle se budu divat porad...hlavne uz pomalu na legendarni zaverecnou scenu a zaverecnej tonyho high kick nema chybu..tesim se na ong-bak 2 jak malej :)

Pád do tmy (2005)

Taky topka..genialni napad..coury lezou do jeskyne a pak se to cely porube..je to skvely,akcni,napinave hodne dobre natoceno..vzdy se na to rad podivam.. :)

Saw 2 (2005)

Jeste hodne dobrej dil, kterej neurazi, ale co si budeme povidat urazi skvelej prvni dil, ale da se to! dobry pasti - update 2018 - je to hodne kvalitni a koukatelne..zase promyslenej konec, kterej nesmi u sawu chybet..je videt, ze tady byla kvalita hodne vysoko, dneska dost v klidu az na par otresnych strihu kamery na obeti.. .D jinak wahlbergovo bracha je frajer - kvalitni herci, super podivana..slape to dobre! takovych slusnych 75% klidne.

Trestná lavice (2005)

druhej nejlepsi sandler..nejlepsi film o vezenskym fotbale :D

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1 serie - 100% 2 serie - 85% 3 serie - 75% 4 serie - 20% 5 serie - 85% skvelej serial..skvely postavy..hlavne t-bag sype. :) a v posledni serce ten korejec s queenama.. :D

Útěk z vězení - Série 1 (2005) (série)

s hodnocenim souhlasim, pro me tez jeden z nej serialu co sem kdy videl a rad se knemu vracim...hlavni duo + sara, tbag a stormare tady vladnou!