Robocop (2014)

Člověk by čekal, že silná stránka filmu bude aspoň ta akce, opak je pravdou, ta je naprosto příšerná (na největší akční scénu ve filmu pokud se to dá vůbec takhle nazvat ještě pro jistotu zhasneme že? tleskám), k tomu přičteme ne zcela vyvedený výběr hlavního představitele "plecháče", naprosto trapnou roli S. L. Jacksona, až se divím, že se vůbec něčemu takovýmu upsal a seschlýho Keatona. Film ani sám neví jak pořádně skončit, zda vydělá chechtáky nebo ne a podle toho ten závěr taky vypadá. Kam a na co se podělo těch 100 mega je mi záhadou. Pro mě dost velký zklamání a rozčarování, na pokračování se radši vykašlete jestli chcete předvádět tohle.

X Factor (2014) (pořad) odpad!

Proboha lidi přestaňte už konečně na tyhle krávoviny xfactory, hlasy, superstary aj. čumět, třeba pak snad začnou dávat něco pořádnýho. Pro mě absolutně nepochopitelný jak to ještě vůbec někoho může bavit, stejně tak jako zprávy TV Nova, tipoval bych to na stejnou sortu lidí.

Frajeři ve Vegas (2013)

Komedie se staršíma mazákama na který jsem se moc těšil, navíc odehrávající se v oblíbeném městě hříchů. Bohužel nejlepší vtípky byly k vidění už v traileru a film nenabídne o moc víc. Kromě toho mu zbytečně škodí v určitých pasážích hraní si až moc na vážnou notu a komedii to jen ubírá na zábavnosti a tempu, hlavně teda poslední půl hodina není moc zdařilá. Film neurazí, ale ani nenadchne a znova ho člověk už vidět nemusí. Přiznám se, čekal jsem trošku víc, je to jen na průměrný tři hvězdy, škoda.

Pí a jeho život (2012)

Opálené hošan co hlása celé fim srance o bohu. Evidentně stačí obsadit Inda do hlavní role a půlka cesty za oscarem splněna. Fakt výborná zábava a naprosté mazec. Hvězdu za vizuální efekty, víc z toho nevyždímu.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Zprávy to jsou hrozný o tom není sporu, co je ještě horší, tak jejich velká sledovanost, což o národu leccos vypovídá...

You're Next (2011)

70%? To jako vážně? Směšný :) Nemůžu to moc dobře okomentovat a vyčíst tomu chyby aniž bych nespoileroval, takže napíšu jen, že je to primitivní blbost se zoufalýma hercama, "příběhem", koncem a jednou sestrou Ramba :) Postavy dělají vše proto aby co nejdřív zemřeli a to jakoby překvapení je člověku jasný po 15 minutách. Ruce pryč

Jednačtyřicetiletý panic (2010) odpad!

Hlavní postava mi svým vzhledem připomínala Radka Štěpánka :) Ale jinak je to teda vrchol trapnosti a ubohosti, být režisér, tak je mi trapně se k tomuhle vůbec hlásit.

Carrie (2013)

Ještě štěstí, že ve filmu hrály Gabriella Wilde a Portia Doubleday a bylo se aspoň na co koukat. Moore zahrála dobře, ale tahle role cáklé matky mi k ní moc nešla. Moretz se mi nelibí odjakživa a nechápu co na ní někteří vidí, ať už z hereckýho či fyzickýho hlediska. Snímek je to zcela průměrný a za ten konec, kde se začala kupit blbost na blbost dávám ještě o hvězdu méně.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Trošku jiný Jackass než jej známe, ale to neznamená horší, ba naopak. Knoxville je borec a tady to v podání starýho Irvinga jen potvrdil. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by na to sám nestačil. I ten malé prcek byl fajn a zdárně mu sekundoval. Jo a Lise to moc seklo :P Po druhým shlédnutí přidávám ještě jednu hvězdu navíc, skvěle jsem se bavil i po druhé a tentokrát nejen já.