Čtyřicítka na krku (2012)

Na takovéhle film strašně dlouhý, tudíž i samozřejmě dost často nudný. 80-90 minut a možná bysme se dostali i na ty tři, ale tohle ne..

Mafiánovi (2013)

Hvězdička za Diannu. Jinak hrozně nudný, táhlo se to jako smrad. Není to vtipný, akční to taky není, je to zkrátka úplně zbytečné film, které když někdo neuvidí o nic nepřijde. Jeden z nejhorších filmů od Luca B.

Revival (2013)

Hodně příjemná a zábavná oddychovka, z českých filmů poslední doby rozhodně to lepší. Pro mě příliš neznámý Marián Geišberg výborný výkon :-)

Jezero (2008) odpad!

Pochybuji o duševním zdraví těch co tomu dávají plný počet nebo snad píší něco o zdařilé kameře :D

The Canyons (2013)

Směšné děj o ničem, což se ale dalo celkem očekávat. Co už jsem ale nečekal, že místo záběrů na sexy Lindsay se mi dostaví záběry na borce co si kouří péro či si ho mastí, to je moc i na mě :) Do popisku přidejte gay porno, ty dva záběry na poprsí Lohan to fakt nezachrání, děs.

Debilní kecy (2012) (seriál) odpad!

Trapárna, navíc ještě okopírovaná ze zahraničí, ale svoje ovečky si to evidentně našlo.

Znovu a jinak (2011)

Hvězdu za Theron, které to klasicky sekne, jinak je to hrozná ptákovina o ničem. Reitman zřejmě asi nikdy nebude můj šálek kávy.

Machete zabíjí (2013)

Trošku paradox, že tady má dvojka zatím vyšší hodnocení než jednička (Na IMDB je to správně opačně). První díl je tak o dvě třídy výš. Jednička je parádní akční řežba, dvojka je spíše velký chaos a nadsázka bez humoru. To že Jessicu nechali na plátně celou jednu minutu taky filmu moc nepřidalo. A co jsem na konci viděl ty záběry z trojky, tak to už vypadá na dokonalou ptákovinu, ale nebudu předbíhat....