Škola dobra a zla (2022)

Potter to není to je pravda, na holky se kouká mnohem líp než na Radcliffa v brejličkách. Já se bavil a dalším pokračování bych se určitě nebránil. I přes delší stopáž to opravdu nenudí.

Vánoce na spadnutí (2022)

Já tu Lohan mám prostě odjakživa rád, nemůžu si pomoct. Příjemná vánoční oddechovka :)

X (2022) odpad!

Takovou amaterskou primitivní a zároveň nechutnou sračku jsem dlouho neviděl a jarmilove tomu hází 3 hvězdy a víc 😂 Já už se tady fakt nedivím ničemu.

Ztracená kulka 2 (2022)

První ještě fajn, druhej je dějově úplně mimo, místo aby chytali zkorumpovany fizly, tak se mastí mezi sebou...pokračování o ničem.

Ztracené město (2022)

Bullock je skvělá, škoda, že to zabili tou buznou Tatumem. Pitt měl dostat větší prostor nebo ho rovnou nahradit a nemělo by to chybu. Ze začátku to vypadalo, že sleduji novou "Honbu za diamantem", ale rychle to ztratilo tempo i podobnost. Nicméně i tak oddychovka dobrá.

Armáda mrtvých (2021)

Ze začátku to ještě vypadalo nadějně, kdyby zůstala dějová linka u loupeže možná by to i za něco stálo. Možná bych i překousl tu sracku s chytryma zombikama, ale co tam pak začala vyvádět filmová dcerunka Bautisty, dokoukal sem jenom silou vůle, ten Snyder je fakt mimo už.

Duna (2021)

Film trvá 2,5 hodiny a přes to se člověk nenudí ani minutu, navic opravdu skvostna hudba, tady není co řešit.