Plevel (2018)

Espéďáci z České Lípy by pukli vzteky, ale je to dobrý film.

Frajeři ve Vegas (2013) odpad!

Hologramy známých herců promítané na figuranty. Scénáristické letadlo řítící se každou čtvrthodinu filmu o další kilometry střemhlavým pádem k zemi.

Zkus mě rozesmát (2011)

Zahřeje, pobaví a neurazí. Nicméně největší kusy padají hned z kraje filmu. Odbourávací je obzvláště scéna z večírku s přebotoxovaným hostitelem. Čistá komika. A Jenifer je vynikající a vtipná komička.

No není to romantika? (2019)

Dobře uchopený scénaristický nápad s romantickým klišé ve filmech.

Havel (2020)

Dobře scénáristicky i scénograficky pojatý film. Na české soudobé poměry nadstandardně dobré a netrapné! Děti, běžte se podívat, co dělal soudruh Andrejko Hajzliš za minulého režimu za záslužnou činnost pro ŠTBé. A kam vedou cesty pekelné.

Vlastníci (2019)

Transpozice reality na druhou. Svině hraje blbou sviňku, vypitý hňup hraje hajzla zabejčeného atd. Nikde jinde na světě nejsou mezilidské vztahy tak v loji a poznamenané kraldeží všeho za Kurvikomunistů, majetků, důstojnosti, chování a úcty k sobě.

Meky (2020)

Dobře vystavěný dokument, který by i mladšímu publiku mohl přiblížit dobovou atmošku v socialistickém Československu, ale toto publikum na film zřejmě nikdy nedorazí. Film je určený nám nostalgikům ze 70. a 80. let ztraceného století. Meky je super.