Špionáž (2013)

Režisér béčkových pornohrátek natočil "tryler". Přiznám se, že nevím, jak to skončilo, já skončil dřív.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Dejte Melovi do ruky krev a on vám s ní namaluje Guernicu od Picassa. Zase jsem si uvědomil, že bez těch americkejch kluků by svět dnes nebyl takový jaký je. A to říkám ve vší vážnosti a úctě. DĚKUJEME. R.I.P.

Alžběta II. - 90 let v 90 minutách (2016) (TV film)

Nejsympatičtejší na snímku byla lidská stránka prince Harryho a princezny Beatrice. Ostatní jenom emitovali bláboly a celé to bylo blbě natočené i sestřihané. Pusťte na to Sommerovou, jinak to vypadá jako levné propagandistické video o dlouhověké ženě bez vlastností.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Doba si to vzala sebou... Na rozdíl např. od Prázdnin v Římě. I když "podnikatelky" tohoto typu jsou tu stále s námi a aktivní.

La La Land (2016)

Poctivé, působivé, dojemné a překvapivě uměřené dilo. Nevydíralo mě to ničím a odcházel jsem z kina velmi příjemně naladěný. Jako život sám, s filmem jsme se potkali, dodali jsme si odvahu, strávili spolu příjemné chvilky a potom jsme si šli každý svou cestou. Film si jde pro Oscary a ja si jdu žít svůj standardní (alternativní) život. Ale bylo zo krásné. Jděte na to a nechte se okouzlit.💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽

Paterson (2016)

Tak bohužel, dívat se 2 hodiny na neskutečnou nudu bez náznaku děje, katarze nebo emoce. Zapomněl jsem na humor, ten tam taky není, i kdyby vám tvrdili opak. K tomu není opravdu možné počítat akcelerátora neděje anglického buldočka, ani negerskou dvojici v negerském baru, kam se Paterson uchyluje na jedno večerní. Na tom nezměnil nic ani závěrečný Japonec s jeho AHA.

Tři bratři (2014) odpad!

Senilní inkontinence Zděňka Svěráka nezadržitelně prograduje. S mymi syny jsme se bavili neskutečně, je to svého druhu ojedinělá parodie na sama sebe.

Atlas mraků (2012)

Tom Tykwer ve své části opět dokázal, že je génius. Finále neuskutečněné schůzky na věži v Edinbře mi vehnalo slzy do očí. Věřím, že se v poslední minutě potkáme.

Andělé všehomíra (2000)

Už navždy bude pro mě tento film spojený s tím, že jsem na něm byl naposledy s Kateřinou Davidovou, předtím než tragicky zemřela. Velmi osobni a silné po všech stránkách. Mrazí mě z toho. Sbohem Kačo, nikdy na Tebe nezapomenu😪

Naprostí cizinci (2016)

Bojím se pouze jedné věci, aby nevznikl americký cover s Bradem a Angie. Ještě by tam mohla hrát Cam a třeba Johnny D. Ale tohle je báječný film a opět se mi potvrdilo, že bych skočil na lep té největší mrše. Jj