Skrblík (2006) (TV film)

Nekonečná studnice humoru pro dobu koronaviru.

Modelář (2020)

Petr Zelenka zřejmě oslepl a natočil svůj Barrandov ending, Jinak si neumím vyložit děsivou představitelku filmové sestry vodníčka Hádka a také utkvělou představu zfilmovat touhu poloviny soudných Čechů a Češek, tedy likvidaci vetřelého slovenského protektora (zástupný motiv s Bushovou administrativou je vcelku průhledný) o hovniválovi nemluvě. To na film prostě nedá a tak se divák diví a diví. Dron vzlétá a dramatická a povznášející hudba se rozjíždí, Tady má film nejblíže k slovutnému paskvilu Vratné líáhve. Petr Zelenka se nachal slyšet, že náš humor je zlý, škoda že podal pomocnou ruku k dílu.

Dokonalá lež (2019)

Přoč musí Hellen Migréna vždycky být ta kladná. Gandalf byl ale super!!

Manželská historie (2019)

Salónní americká studie rozpadu vztahu mezi manželi. Bez humoru to nejde, viď Woody?!

Šprtky to chtěj taky (2019)

Nepřesvědčíš přítele v boji, že toto jsou kamarádky na celý život, natož na jednu noc. Zase důkaz o “potřebě” ženské nadvlády.

Spolujízda (2019)

Takový pěkný vánoční film za 3 hvězdy.

Last Christmas (2019)

Tak tohle mě fakt chytlo za srdce. A navíc ta holka má perfektní kukuč, který na mě zabírá. Slza v Kaplici 20.12.19 ukápla.

Apartmá v hotelu Plaza (1971)

Povídka 1: 4* Povídka 2: 3* Povídka 3: 2* Můj oblíbený šmajda Walter M. si zahrál s chutí unaveného manžela, slizkého producenta i skrblického fotříka v den svatby svojí dcery, ale mě se dostalo pod kůži nejvíce drama s komediálním přesahem v první povídce. Prostě, není to lehké být 23 (24) let s jednou ženou a nezešílet, dámy, prosím čtěte reverzně to samé z vašeho úhlu pohledu.

Deštivý den v New Yorku (2019)

Na sklonku filmařského života to Woody opět trefil a natočil film o naivitě mládí, jak výstižně předběhnul trapné vystoupení hereckého představitele Gatsbyho, pošetilosti mužských staříků ve středním věku a nutkavé potřebě po autentičnosti, která nakonec vždy vypluje na povrch. Čas skutečně letí, ale u Woodyho určitě ne druhou třídou. Time flies. Unfortunately. Flies couch. Jednou si Američané tento film zhlédnou a budou nadšení.

Dunkerk (2017)

Vyškolen byv ještě sovětským válečným urááá filmem, ziral jsem na tuto skutečnou mistrovštinu, jak přblížit hnus váky dopadajíci na ty nejposlednější články, tedy na kluky, vojáčky. Bomba, pecka, škuner, obrovské hrdinství a soudržnost britského obyvatelstva. Využtí hudebního doprovodu je jedno z nejlepších v dějinách filmu. Skláním se před hrdinstvím bojovníků a umem režiséra! A prosím fakt už nikdy více rakouské vůdce a války strůjce.