Společenská pravidla (2009)

Nic velkého, ale pravdivé. Někdo získal, jiný ztratil. Filmařsky spíše ploché, prostřihy do večera o rok zpátky jsou servírovány podle zákonitostí očekávání.

Bába z ledu (2017)

Až na tu skutečně hroznou postelovou scénu Nový-Krónerová, příšerné natahování na konci včetně výletu do Hory sv. Kateřiny a nevěrohodné chování rodin, jsem skoro zaskočený dojemností a pitoreskností onoho dílka. Božane, ty jedeš.

Špión (2015)

Je to zafafné! Bavil jsem se a nestyděl za tvůrce. To je dostačující! Dám si to ještě jednou až pojedu studentem z Prahy zpátky.

Uteč (2017)

Na každý pád sympatický kamarád z ostrahy. Vizuálně hezké, dobře natočené. Zkrátka takový bejby ho👀or

Život (2017)

Nehraj si s tím sajrajtem.....neblahé tušení se potvrdilo, na Marxu je život a nemůžeš s ním strávit odpoledne přijemnou konverzací. Jakkoliv se o to Jake, Ryan a spol snažili.

Iracionální muž (2015)

Vzkaz všem nablblým sluníčkářkám: podívejte, kam až vede Vaše zasnění se do pana Vyvoleného. Heslo pro nás by mělo znít: Nikdy se nedej!!

Logan: Wolverine (2017)

Neemocionální (přes rádobysnahu) snímek rodinného výletu třech mutantů za spásou a nalezením klidu. Bohužel jsem se na rozdíl od svého 15 letého syna nedokázal s žádnou postavou ani situací identifikovat a vše pro mě vyznělo ploše a do prázdna.

Miloš Forman: Co tě nezabije… (2009)

Živel, kterému to, že ho životní osud připravil o rodiče, umožnil nevázat se na lokální příběhy, ale jít za svým velkým osudem. Jeho život je pro mě nejnapínavějším filmem, který mě udržuje, abych nevzdal ten svůj.

T2 Trainspotting (2017)

Choose Facebook, Twitter or Instagram and hope that someone, somewhere cares. Film pro pamětníky a dnešní 40/50 tníky, kteří s těmi 20 lety naložili stejně nalejno, jako ta velká 4 ve filmu. Nikdy už nebudeme mladý a rozjetý, choose life!!