• Thriller

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Tak tady jsem byla maximálně spokojená. Skvělý psychothriller se závěrečným scifi. John Goodman se do této role absolutně hodil.

Green Room (2015)

Horor bych neřekla. Spíše thriller. Jinak ze začátku pomalejší tempo, ale pak se to rozjede. Je pravda, že ze začátku jsem byla trochu ve zmatku, ale potom super

Rozpolcený (2016)

Shyamalan opět nezklamal. Moc mě baví jeho styl. Vždy natočí něco ojedinělého. On prostě umí své díla propracovat. McAvoy svoji roli ztvárnil dokonale. Ono totiž určitě není jednoduché zahrát několik osobností v jednom filmu najednou.

Krvavý sníh (2008)

Ale jo. Na jedno zhlédnutí to ušlo. Občas jsem se i bavila. Hlavně u těch keců zvrácených kanibalů

Farma smrti (2005)

Tak tohle se moc nepovedlo. Mám ráda tento žánr, ale Farma smrti je pro mě taková blbost, že už bych to v životě nechtěla vidět a to se někdy k filmům co jsem viděla vracím. Myslím, že jedna hvězda je až moc

Sleduje tě vrah! (2000)

Tento thriller nebyl zas až tak špatný, ale chtělo by do toho dát víc. Přišlo mi to trochu odfláknutý. Keanu Reeves ten nezklamal, ten celý film táhnul a ten jeho tanec, ten teda byl. Za něj 3*

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Tak tahle hororová komedie se fakt povedla. Pobavila jsem se a to je to hlavní. Za mě pecka

Bowling Saturn (2022)

Průměrná francouzská krimi. Odpad to rozhodně není. Viděla jsem horší díla. Konec byl tedy dost odfláknutý.

Mokřina (2014)

Nedivím se, že tento film získal tolik ocenění. Španělé se opět vyznamenali. Ponurý kriminální thriller Mokřina je solidní podívaná. I když se to táhne pomalým tempem, i tak mě to bavilo. Dala bych i plný počet, ale ten konec mi připadal dost hrrrr. Mohli to trošičku natáhnout.

Lék na život (2016)

Když jsem viděla stopáž dvě hodiny a dvacet minut zhrozila jsem se, že to nedám. Jenže jsem se do tak úžasného děje tak ponořila, že jsem ani hodiny nesledovala. Pro mě naprostý skvost filmové kinematografie. Jak námět, tak samotné zpracování až po herecké výkony a to nemluvím o lokalitě natáčení. Jen nechápu kdo píše, že je to béčkový. Béček jsem viděla spoustu a tohle s tím nemá nic společného. Byla jsem spokojená. Žádná ztráta času, ale dvou a půl hodinová skvělá podívaná. Prostě lahůdka