• Thriller

Hra na vraha (2009)

Zajímavý námět, ale zpracování nic moc a je to škoda

Lidé z předměstí (1989)

Moc milá a nenáročná hororová komedie. Byla jsem moc spokojená

Disturbia (2007)

Tenhle film mám moc ráda. Disturbia je zdařilý thriller. Shia to zde zahrál fantasticky a David Morse jako padouch velice věrohodný. Přiznám se, že jednou za rok si ho pustím na odreagování

Na lince je vrah (2006)

Mě se tento thriller líbil. Je pravda, že není úplně nej, ale já se nenudila. Pustila jsem si ho opět po několika letech a stále mě baví

The Long Shadow (2023) (seriál)

Tento seriál je zaměřen především na samotné vyšetřování jednoho z nejhorších sériových vrahů a také na osudy rodin a životy objetí. Je to sice pomalejší tempo, ale velmi věrohodně natočeno.

V objetí ďábla (2015)

Tak tady jsem čekala více. Zatím jsem jen dostala zmatečný psychologický nic

Hranice smrti (2007)

Tohle bylo fakt krveprolití a to doslova. Začátek nic moc , ale asi po půl hodině se to rozjelo na plné obrátky. Gore scény super. Hlavní hrdinka to zahrála s přehledem. Kdo má rád hektolitry krve je tohle právě pro něj

Kožená tvář (1990)

Jó tak to se mi líbilo. Dobře natočený horůrek o poťapané kanibalistické rodince v čele s bláznem s pilou.

Vlčí Zátoka (2016) (seriál)

Kdybych měla shrnout první sérii, tak z prvního dílu a šestého mohli natočit jeden celovečerní film a stačilo by to. To co bylo mezi ,tam prostě ve většině případů nemuselo být. Jinak John Jarratt opět nezklamal, ale kdyby bylo více vražd, tak bych se nezlobila. Navíc mě zaujalo jak do seriálu zařadili, jak a proč Mick Taylor vůbec začal vraždit a také jeho dětství. Teď začínám druhou sérii, tak hodnocení doplním.....

Nechte ho jít (2020)

Diane Lane a Kevin Costner předvedli úžasnou hereckou dvojku v tomto skvělém dramatu s prvky thrilleru.