• Thriller

Vlčí Zátoka (2016) (seriál)

Kdybych měla shrnout první sérii, tak z prvního dílu a šestého mohli natočit jeden celovečerní film a stačilo by to. To co bylo mezi ,tam prostě ve většině případů nemuselo být. Jinak John Jarratt opět nezklamal, ale kdyby bylo více vražd, tak bych se nezlobila. Navíc mě zaujalo jak do seriálu zařadili, jak a proč Mick Taylor vůbec začal vraždit a také jeho dětství. Teď začínám druhou sérii, tak hodnocení doplním.....

Nechte ho jít (2020)

Diane Lane a Kevin Costner předvedli úžasnou hereckou dvojku v tomto skvělém dramatu s prvky thrilleru.

Šílená hra (2011) (TV film)

Škoda. Mohl to být docela dobrý thriller. Námět dobrý, ale zpracování hrozné

Nebezpečná přání (2002)

Též nechápu nízké hodnocení ostatních. Ano nebyl to takový ten horor kde lítají hlavy, řežou se ruce a jsou vidět střeva. Mě to přišlo takový velice příjemný lehký horůrek s prvky komiky na odlehčení. Rozuzlení bylo zajímavé. A negativa nějaké mám a to dvě. Nezajímavé obsazení a finální rvačka

Černé Vánoce (2006)

Tak vyvražďovačky, to je moje, ale tady to fakt ne. Už nikdy více.

Valentine (2001)

Slashery mám moc ráda, ale tohle....? fakt nic moc. Nuda a zase nuda a nezachránilo to ani ,,hvězdné obsazení" Nad některými scénami mi zůstával rozum stát. Ne jednou jsem kroutila hlavou

Krvavé prázdniny (2000)

No spíš mi to přišlo jako osmdesátkový horor, ale jinak pěkný.

Stopy krve (2006)

Jak ta mi lezla na nervy jak pořád řvala. Nedivím se, že jí neustále byl v patách. Možná kdyby to natočil někdo jiný, tak by z toho mohl být dobrý filmík. Co se mi na tomto nepodařeném filmu líbilo ? byl nápad.... honička v lese na kolech. Jinak nic moc

Sběratel (2007)

Nebylo to úplně až tak špatné. Prostředí bylo dobré samotný vrahoun uchylný na oči taky. Co se týče děje, tak první polovina dosti zmatečná. Bavila jsem se až od druhé poloviny. Nečekala jsem od Rusů, že natočí docela obstojný slasher.

Skoro normální rodina (2023) (seriál)

Seveřani umí o tom není pochyb, ale tady mi něco chybělo. Některé díly mi přišly nudné, což se mi zatím v žádném severském krimi co jsem viděla nestalo. Myslím, že to mohli natočit jako film a ne seriál