Control (2007)

impozantni obraz a hudba.

Dallas (1978) (seriál)

Taky souhlasim s Lima, ale davam jenom jednu hvezdu ponevadz jihoamericke telenovely jsou opravdovy odpad.

Život Briana (1979)

Genialni satira, genialni dilo Monty python. Absolutni zvracenost. Film, ktery vam po zhlednuti propujci jizdenky rovnou do pekla! A kdyby jste se nahodou ocitli na krizi klidne si zaspivejte "Always Look on the Bright Side of Life" a bude vam lip. Jinak krize najdete venku po leve strane. Kazdy jeden prosim!

Statečné srdce (1995)

film ma stavu, exteriery skotske prirody na vybornou, bojove sceny nezapomenutelne, laska opravdova, rezie neprekonatelna, kamera na jednicku i ten skotsky prizvuk jsem Melu Gibsonovi zral, ale co proboha ta historie!!

Wolf Creek (2005)

Tak musim rict, ze jsem se docela bavil. Australie jak ji nezname a mozna ani poznat nechteli. Chtelo by to vice pridat na rezii a pracovat vice s herci.

Paparazzi (2004)

No kdyby takhle dopadli ti jenz pomohli prinzezne Diane na onen svet!? Hmm prumerny thriller s podprumernymi hereckymi vykony.

Pod povrchem (2000)

No, jak ctu ty komentare tady vidim, ze u tohohle hororu jsem se bal asi jenom ja a hrstka dalsich. Pustit si tuhle Zemeckisovu ducharinu nekdy v noci na chalupe na videu je opravdu pozitek ze strahu tak jak nam ho dava na podnosu mistr hororu Hitchcock. Me hodnoceni je nejvyssi tak jako byl stupen strachu pri sledovani "Pod povrchem" a basta!!!

Válka světů (2005)

Teda ackoliv film obsahuje spousty nelogicnosti a dialogy jsou nekdy dost "plasticke" musim se priznat, ze jsem se na tenhle film dival vic nez v malem mnozstvi. Steven Spielberg drazdi moje filmove ego velmi chytre a ja se tomu jen bezmocne poddavam. Dakota Fanning je vyborna Tom Cruise prumerny. Zvuk troubiciho tripodu mi nahani kuzi a prvni okamziky v Ogilvyho sklepeni jsou taky dost dusne. Celkove davam 4 apul, plnych pet si film nezaslouzi z duvodu vyse uvedenych. Na to jaky Steven Spielberg je "pan" reziser by si opravdu mohl davat pozor na nelogicke ulety bijici do oci.

Válečná zóna (1999)

Tak tento film jsem videl v televizi pred tremi dny a jeste porad o nem premyslim. Je to opravdu silny a zaroven velmi smutny pribeh. Neni cesty zpet. Zneuzivana dcera.Syn, ktery se nedokaze vyrovnat s tim co jeho otec dela jeho sestricce. matka, ktera miluje sveho manzela a ktere se prave narodila mala holcicka. Ocitate se uprostred valecne zony ve ktere proti sobe nestoji armady. Tenhle film absolutne doporucuji!

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Absolutni zklamani. Film me vubec nezaujal co se tyce deje.Tri hvezdicky davam za vizualni stranku, hudbu a obroviteho Xerxe. Po zhlednuti traileru jsem se rozhodl zajit na film do kina a zaplatit dost vysoke vstupne s ocekavanim kvalitni podivane a dobreho divackeho zazitku. Po skonceni filmu jsem odchazel dosti zklaman s myslenkou na vraceni vstupneho a to i v pripade pouziti donucovacich prostredku. No, Zack Snyder zklamal panove a damy!