Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
50 fanoušků
/ 32 bodů
džanik
Marek Janík
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Česko
skromný zaměstnanec
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Československo
Velká Británie
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Simpsonovi
(1989)
Hercule Poirot
(1989)
Dr. House
(2004)
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka
(1972)
The Road Runner Show
(1966)
Šumná města
(1995)
Městečko South Park
(1997)
M*A*S*H
(1972)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Arabela
(1980)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
32 bodů
Fanklub
(50)
RHK
tahit
GilEstel
J.Connor
Philippa
MissJ
contrastic
SarumanKo
vanadium
thommas
honajz2
Trainspotter
magnolia
black.mao
IdentityS73
homerr
PELC
Vercinix
Bernhardiner
Survanta
předchozí
1 - 20
další