Insomnie (2002)

Neskutečně poutavé prostředí Aljašky a Robin Williams, jak ho neznáme. Svým výkonem mě naprosto posadil do židle. Skvělá kriminálka!

Dr. House (2004) (seriál)

Skvělý Hugh Laurie coby cynický a sexistický Dr. House. Tenhle seriál prostě nemá chybu ;-)

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

I když znám přiběh Ace Ventury skoro slovo od slova, pokaždé, když k tumuto bláznivému snímku usednu, popadám se smíchy za břicho. Jimm Carey má opravdu gumový xicht, a scéna v blázinci či co to je, nemá chybu: Jsem připravenej trenére, jen mi dejte šanci! Je to jen otázka psychiky! xD

Mr. GS (2008) (pořad)

Proč proboha tak nízké hodnocení? Podle mě je Mr. Gs. mnohem sympatyčtější než arogantí Kraus a jeho Uvolněte se prosím.

Let Fénixe (2004)

Občas jsem to zahlédl na televizních obrazovkách...není to nic náročného ani úplně prostoduchého...prostě normální dobrodružn film typu Mumie aj. 50 %.

Za plotem (2006)

Moc milá komedie, ve které pobaví nejen hyperaktivní veverka ale i ostatní lesní zvířátka. 80%

Profesionálové (1977) (seriál)

I když to není zrovna moje generace, budou se mi mojí vrstevníci smát, ale tuhle britskou kriminálku mám prostě rád. Má vtip, charisma, akci, Body a Doyle jsou agenti jak se patří a vždycky mě dostávaly jejich obrovité "vysílačky" ;-).

Obsluhoval jsem anglického krále (2006) odpad!

Jediné co mě na tomto snímku zaujalo, bylo snad občasné vyprávění Oldřicha Kaisera, jinak mi vůbec nesedla jeho podoba z mladých let. Banalita příběhu mi byla do očí celý příběh a velmi špatný dojem nezáchránily ani herecké esa jako Josef Abrahám, Marián Labuda st. a další...Velmi špatné.

Trosečník (2000)

Krásný příběh o tom, co je v životě opravdu důležité a na čem záleží. Tom Hanks a jeho one man show, ve které naprosto exceluje. Silný děj, krásný pustý ostrov. Snad nejsilnější pocity ve mně vyvolávají scény, kdy se Chuck Noland snaží zachránit svůj volejbalový míč, pana Wilsona, kdy si musí sám vytrhnout bolavý zub, cítil jsem jeho bolest s ním, nebo když se Noland objeví před dveřmi své milé. Bez Toma Hankse by film přišel minimálně o polovinu své kvality. Můj nejoblíbenější film s Tomem Hanksem (spolu s Forrest Gumpem a Zelenou mílí). A abych nezapomněl: „Nemáte sirku , pane?“

Requiem za sen (2000)

Hodně silný filmový zážitek. Trvalo pár hodin, něž se mi ta ponurá, odtažitá atmosféra filmu dostala z hlavy...Pokud chce někdo zkusit nějaké drogy, nechť si pustí Requiem za sen a rychle ho to přejde...! Ty herecké výkony, ty emoce, ta odtažitost, ta hudba = GENIÁLNÍ !!!