V Bruggách (2008)

"Zasraný Bruggy." Co více říct, snad jen to, že V Bruggách je snad nejpodivnější film, co jsem kdy viděl. Ale přesto skvělý snímek, který si zaslouží mnohem vyšší hodnocení a umístění, než jakého se mu dostává.

Transformers (2007)

Aneb když si dva velcí kluci hrají na pískovišti plném živých robotů. Bay spolu se Spielbergem nabízejí fantastický, nadupaný akčňák, ve kterém nechybí pořádní klaďasi ani záporáci, a pohled na Megan Fox...to je prostě k nezaplacení :)

Kokosy na sněhu (1993)

Tahle ztřeštěná komedie vyprávějící příběh tří sprinterů, nejlepšího karového šoféra na Jamajce a jednoho zhrzeného trenéra patří mezi moje nejoblíbenější filmy vůbec. Čtyři mladíci z exotického ostrova v Karibiku, kteří nikdy neviděli sníh a držící se hesla „Není důležité zvítězit, ale nezmrznout“, toužící po velkém sportovním úspěchu spolu s bývalým bobovým jezdcem, který se své rodné Americe zhnusil podvodem na Olympiádě, to je skvělý námět pro skvělý snímek. Film má tempo, skvělé humorné situace, ale i poněkud sentimentální, ale do příběhu celkem dobře zapadající okamžiky. Tenhle snímek se mi nezapomenutelně vryl do paměti také díky výkonu Doug E. Douga, který si svoji roli Sanky očividně užívá. Pro mě skvělý komediální filmový zážitek.

Joey (2004) (seriál)

Nejsou to Přátelé, k Joeymu přibili noví hrdinové jako jeho geniální synovec Michael, sestra alkoholička Ginna a půvabná sousedka Alex. Myslím, že i bez Chandlera, Rachel a dalších se mu daří více než dobře.